Now

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chootie, Módosítva: 2014. szeptember 10.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérítő papainnal készült xylitolos natúrfogkrém. Giga méret, 181 gramm. Erősíti a zománcot és az ínyt. Gyerekek is használhatják.

Mentes  következőktől: parabén, fluorid, SLS, glutén.

sterlingsilver

2016. január 1.

Mi már a többedik tubust használjuk és nemsokára érkezik a következő adag, eddig sajnos a fluor tartalmúakat használtuk, de a bátyámék sok mindenben áttértek a természetes összetevőjű termékekre, így nekünk is rendelt. Igazából nincs semmilyen illata, én érzek némi mentolt, annyira nem habzik jól, de gondolom ez a természetes összetevők miatt van. Nem mondom hogy fehérebb a fogam, viszont nagyon nagy plusz, hogy természetesek összetevőkből áll. Ahhoz, hogy a leheletem ne legyen durva, kénytelen vagyok szájvizet használni (Listerine). Összességében én szeretem ezt a fogkrémet :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

krenat

2015. december 2.

Sajnos az egyetlen pozitívum, amit mondani tudok róla, hogy csak természetes összetevőkből áll. Állaga krémes, de mégis olyan, mintha homokkal mosnék fogat, és kiszárítja a számat. Az íze borzalom. Nem érzem, hogy tisztább vagy fehérebb lenne tőle a fogsorom, mint más fogkrémektől. Annyira nem rossz, hogy elviselhetetlen legyen, így ezt a tubust elhasználom, de nem fogom újra vásárolni, és nem ajánlanám senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

Hidratálók: Xylitol, Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.