Nu Skin

Ár:   120 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: illesjulia, Módosítva: 2015. március 25.

Ár:   120 000 Ft
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Segít bevinni a kulcsfontosságú összetevőket a bőrbe.
  • Laboratóriumi kutatás bizonyítja, hogy a galvánárammal történő kezelés az öregedésgátló összetevők hatékonyságát akár 24 órás időtartamra emelheti.
  • Javított ergonómia – az ageLOC® Galvanic Body Spa új formája tervezése folytán jobban követi a test körvonalait.
  • ageLOC® kezelőfelület - nagyobb, szabadalmazott ageLOC® kezelőfelülettel rendelkezik, amely képes akár tízszer annyi ageLOC® összetevőt juttatni a bőrbe.
  • Az optimalizált, pulzáló galvánáram segít a bőr stimulálásában, tisztításában és felfrissítésében és az öregedés külső jeleinek csökkentésében.

SpinnerCat

2020. január 20.

Nem, nem és nem. Kölcsönbe kaptuk anyósoméktól az egyik gépet, hiszen nekik kettő is van (bár a másik épp elromlott, szóval a tartósságában sem vagyok biztos). Nagyon jó lett volna feszesítésre vagy narancsbőr ellen használni, de: 1) Halálosan unalmas. Semmi spa, mint a reklámban, csak kötelességből használja az ember minden nap, hátha hat valamit (Spoiler: Nem). 2) Macerás is. A kék trutyis gélt le kell mosni az érintett felületről, míg a fehér ápolót nem. Időt mindenképp elvesz a napból. 3) Ennyire drága gép, de egy ~200 forintos időzítőt nem tudtak volna belerakni? Nagyon frusztráló, hogy csak az ad hoc csipogásból lehessen következtetni arra, hogy mennyi idő van még hátra egy kezelésből. 4) És akkor az ár: nem vagyok smucig, de ennyit már fájna kiadnom egy gépért - főleg, mivel rosszmájúan feltételezem, hogy a márkanév és az mlm rendszer emeli csak a csillagos égig. 5) Ha mégis láttam volna hatását, mindezt meg lehetett volna bocsátani neki, de nem tapasztaltam semmit. 6) A koronát az tette fel az egészre, amikor megcsípett/megrázott a gép (rendeltetésszerű használat mellett!). No és akkor hogy ellentmondjak az előzőeknek, mégiscsak megtapasztalhattam a gép hatását egy szép kiterjedésű és fájó véraláfutás manifesztációjában.

Azt hiszem, erről ennyit; többet nem mertem elővenni, visszavittük. Akinek nincs feleslegesen sok pénze, amivel nem tud mit kezdeni, és/vagy mlm-es ismerőse, akit mindenképpen támogatna, kerülje el!

Az igazsághoz annyi hozzátartozik, hogy a fehér (https://kremmania.hu/kremek/nu-skin-ageloc-dermatic-effects-feszesito-testapolo) krémje egész kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Renita

2018. szeptember 19.

Nekem csak Párszor volt alkalmam , barátnőm viszont rendszeresen használja .Narancsbőr ellen nem lépett fel, semmi változást nem tapasztaltam.
Más hatásáról nem tudok nyilatkozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Más hatásáról nem tudok nyilatkozni

Ivyi

2017. november 8.

Volt szerencsém kipróbálni egy előadáson és valami fantasztikus hatása van, ha nem látom a a saját szememmel el sem hiszem😁 kb 2cmrrel kisebb lett a nőnek a karja 🙂 elkezdtem félre rakni rá mert valóban egy csoda gép !! Karácsonyra megveszem magamnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

nojsz

2017. június 10.

Nekem a striáimat tüntette el már majdnem teljesen. Hihetetlen! Minden pénzt megér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

illesjulia

2015. március 11.

Persze nem helyettesíti az edzötermet, de kiegészítésnek a narancsbör elleni harcban és a feszesítésben tökéletes.
És valóban használ, de nem gyözöm hangsúlyozni, csak edzéssel együtt szerintem. Én igyekszem heti kétszer használni, bevallom, van amikor csak egyszer kerül elö... De tavasszal mindenképp föszerepet kap a fürdöszobai rituálék során.
Az ára valóban húzós, DE, csak ismétlem magam - nekem fontosabbak ezek a dolgok, mint egy új telefon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.