Nu Skin

Ár:   80 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idonthaveaname, Módosítva: 2022. szeptember 14.

Ár:   80 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Ez az arctisztító kifejezetten olyan összetevők hozzáadásával készült, amelyek segítenek a pattanások csökkentésében, megtisztítják a bőrt, és felszabadítják a pórusokat az arcbőr kellemes érzetének megtartása mellett. Ezenfelül a híres ageLOC összetevőink is megtalálhatók benne, amelyek a bőröregedés látható jeleinek forrását veszik célba.

A szilikon fej és az Activating Cleanser arctisztító a készülék egyedülálló Two-Sense Motion technológiájával felvértezve gyengéden masszírozza be a hatóanyagokat a bőrbe. Vedd kézbe naponta csupán két alkalommal, és tapasztald meg az otthoni szépségápolás élményét imádni való, látható és klinikailag igazolt eredményekkel!

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

idonthaveaname

2022. szeptember 17.

Megörököltem a készüléket, alig használtan, tehát nincs bennem rossz érzés a horror ára miatt. Előrebocsájtom, hogy én egyáltalán nem hiszek ezekben az arctisztító készülékekben, illetve nem hinném, hogy többet tudnak, mintha egy kézi szilikonszálas tisztítóval dolgoznánk.
Ez a gép is, finoman tisztít, nyilván elhalt hámsejteket a forgó-rezgő működési mechanizmusa miatt leszedi, a mitesszerek tetejét is, de alapvetően a pórusok valódi tisztítását kémiai hámlasztókkal kell kezelni, nincs az a gép, ami a mélyebben lévő miteszereket "kikeféli" a bőrből. Ettől függetlenül jó érzés használni, puha a bőröm utána, én arcmasszázsnak fogom fel a használatát, utána a vérkeringés is felélénkül. A kombinált/zsíros bőrre való lemosójával használom együtt, ami egy sűrűbb, krémszerű lemosó, szerintem önmagában az is tudna sminket leszedni, mivel sokáig tart lemosni. :) Még nem próbáltam teljes sminket leszedni vele, mert micellás vízzel kezdem mindig, de eddig jól tisztít, majd update-elek.
Egy kézi tisztítóhoz képest mindenképpen előnye, hogy jelez, ha túl erősen nyomjuk a bőrhöz, fél percenként jelez, hogy haladjunk tovább az arc más részére, majd 4 etap után magától kikapcsol. Egy töltéssel sokáig elvan, szép a külleme, jó kézbe fogni, megkapja az 5 csillagot, de ennyit nem fizetnék érte (sem más hypeolt készülékért).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 17.