Nu Skin

Ár:   52 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   2 x 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: tedy, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   52 000 Ft
Kiszerelés:   2 x 15 ml
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hihetetlenül sima, kontúros és tónusos megjelenésű bőr

Az ageLOC Tru Face Essence Duet rendszer két rendkívül hatékony formulából áll, amelyek láthatóan megemelik és tónusossá teszik a nyak és a dekoltázs bőrét. A selymes formula szíve és lelke az anti-ageing tulajdonságairól elhíresült, exkluzív ageLOC technológia.

• ageLOC technológiát tartalmaz, mely az öregedés látható jeleinek gyökereit veszi célba
  • A bőr megemelésének és tónusossá tételének segítésére lett kitalálva
  • Elhalványítja a barázdákat és ráncokat
  • Mély hidratálást és egyenletességet biztosít
  • Segíti a bőr ragyogó megjelenését

tedy

2018. szeptember 4.

A szekrényemben lapult több ideig ez a kis termék. Ajándékba kaptam,eszembe sem jutott ennyi pénzért ilyen krémet vásárolni. Aztán ahogy elkezdődött a nyár,napozgatások,barnulgatások, a dekoltázsom szépen ráncos lett. Mondjuk nem segített rajta,hogy hason alvó vagyok és köztudott,hogy ettől sem lesz szép sima az ember dekoltázsa :-) Üzleti fotózásra kellett mennem,ahol is a blúzom V kivágású volt. Előtte kezdtem el kapkodni,hogy mit is tegyek. Ekkor jutott eszembe,hogy nekem van egy ilyen "cuccom",lássuk mit is tud. Készen lettem tőle! Reggel használtam/használom azóta is zuhanyzás után. Az állaga nagyon érdekes, egy rész olajos,egy rész krémes. Az illata rendkívül finom , nem tolakodó. AZ eredményt ha nem én látom, el sem hiszem! Gyönyörűen kisimult bőr! Egyenletessé tette a nyak-dekoltázs vonalakat. Sajnálom,hogy az ára borsos, egyszer majd beruházok rá :-) (ha nem kapok megint ajándékba :-) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.