Nu Skin

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: selyemepi, az összetevőket feltöltötte: nyuszisza, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Egyszerű és természetes módja annak, hogy bőrét puhává, simává és tónusosabbá varázsolja. Tengeri növényeket tartalmazó maszk, amely eltávolítja a szennyeződéseket a bőr mélyrétegeiből.Nagyon finom szemcsés iszapot tartalmaz, ezáltal felfrissíti bőrét és megújult, egészséges külsőt kölcsönöz arcának. Minden bőrtipusra alakmazható.

Arcán és egész testén is használható.

Petiteidola

2020. január 23.

Borzalom! 10 percig hagytam fent az arcomon és nem csak, hogy brutálisan kiszárította, de annyira irritálta, hogy foltokban piros lett a bőröm és viszket. Már egyszer kipróbáltam és utána egy hétig olyan volt az arcbőröm, mint a sivatag, de az idő az emlékeket megszépítette és úgy gondoltam adok neki még egy esélyt. Bár ne tettem volna. :(
Ellenben a Balea 250 ftos holt tengeri maszkja nagyon széppé teszi a bőröm és egyáltalán nem szárit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Zsupe

2019. december 26.

A problémás bőröm miatt próbáltam ki és nagyon bevált! Fel kell rázni használat előtt, és nagyon gyorsan megszárad és a pórusokat is összehúzza, kitisztítja. Nagyon szeretem!😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

itsjucus

2019. november 11.

Én már vagy 4 tubussal használtam el, nagyon szeretem. Néha picit kipirosodik a bőröm ha sokaig nem használom. De szepen helyre teszi a kipirosodott pattanásokat stb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

Danielllla

2019. október 25.

Túlárazott, de sokat segített a párom és az én bőrömön is. Tisztított és segített megelőzni a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

explicitcherry

2019. augusztus 6.

Nekem sokat használt ez az arcpakolás, kissé kellemetlen illata van, de sokkal szebb tőle a bőröm és puhább is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Alsace

2019. július 28.

Én nagyon szerettem, amíg volt rá pénzem. Mindig dicsérték a bőröm, de őszintén, negyedennyiért is kapni hatásos arcpakolást. Iszonyúan túlárazott, de ez az összes termékükre igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Judy8608

2019. június 13.

legjobb termékük szerintem. Én az arcomra használom, a férjem a hátára, nyugtatja a bőrt, pattanásokat leszártja és sokáig elég, kb fél évente szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

kremmed

2019. április 13.

Nem éreztem szükségét egy ilyen arcpakolásnak, de ajándékba kaptam egyet és gondoltam teszek egy próbát.. az első használat után olyan vörös lett az arcom tőle, mint eddig semmilyen arcápolási terméktől. Eddig se szerettem a Nuskint, mert azt tapasztaltam, hogy túlárazott, hatástalan termékeik vannak..
annyira szomorú, hogy egyre több felületen hírdetik maguk és így sok-sok ember hiszi azt, hogy milyen jó, pedig egyáltalán nem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Ahrimanoori

2019. március 17.

Mint minden terméküknél, itt is csak az ódákat olvasni, amiben semmi konkrétum nincsen, csak a jajdeimádomelsőalkalomutánszerelem...Én nem hiszem, hogy egy pakolás hatásosságát egy alkalom után meg lehetne ítélni. Nem az első véleményem róluk, nem is ez lesz az utolsó, de már néha zavaró, hogy lassan ha egy flakon hipóra rá lenne nyomtatva ez a logó, akkor a forgalom érdekében az is rám lenne sózva. Ez egy nagy semmi. Semmit nem csinált az arcommal, és bizony nem egy használat után írom a véleményemet. Édesapám csinálta anno, ő adott nekem mintákat. Ehhez a pakoláshoz én is sok reményt fűztem, ugyanis nagyon problémás bőröm van, de két hónap tényleg intenzív használat után nemhogy jobb nem lett, de legszívesebben sírva futottam volna ki a világból, mert a zsíros bőrömből még zsírosabbat csinált. Biztosan nem mindenkinél van ez így, lehet valakinek ez lesz a befutó, én viszont sajnos nem tudok róla pozitív véleményt írni...ahogyan sok más termékükről sem. Sok hűhó a semmiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

atiratir

2018. december 2.

Ne várj csodát!Összehúzza a pórusokat és enyhíti a gyulladást de olcsóbban is kapsz más terméket ugyanilyen hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid