Nu Skin

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: selyemepi, az összetevőket feltöltötte: nyuszisza, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Egyszerű és természetes módja annak, hogy bőrét puhává, simává és tónusosabbá varázsolja. Tengeri növényeket tartalmazó maszk, amely eltávolítja a szennyeződéseket a bőr mélyrétegeiből.Nagyon finom szemcsés iszapot tartalmaz, ezáltal felfrissíti bőrét és megújult, egészséges külsőt kölcsönöz arcának. Minden bőrtipusra alakmazható.

Arcán és egész testén is használható.

explicitcherry

2019. augusztus 6.

Nekem sokat használt ez az arcpakolás, kissé kellemetlen illata van, de sokkal szebb tőle a bőröm és puhább is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Alsace

2019. július 28.

Én nagyon szerettem, amíg volt rá pénzem. Mindig dicsérték a bőröm, de őszintén, negyedennyiért is kapni hatásos arcpakolást. Iszonyúan túlárazott, de ez az összes termékükre igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Judy8608

2019. június 13.

legjobb termékük szerintem. Én az arcomra használom, a férjem a hátára, nyugtatja a bőrt, pattanásokat leszártja és sokáig elég, kb fél évente szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

kremmed

2019. április 13.

Nem éreztem szükségét egy ilyen arcpakolásnak, de ajándékba kaptam egyet és gondoltam teszek egy próbát.. az első használat után olyan vörös lett az arcom tőle, mint eddig semmilyen arcápolási terméktől. Eddig se szerettem a Nuskint, mert azt tapasztaltam, hogy túlárazott, hatástalan termékeik vannak..
annyira szomorú, hogy egyre több felületen hírdetik maguk és így sok-sok ember hiszi azt, hogy milyen jó, pedig egyáltalán nem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Ahrimanoori

2019. március 17.

Mint minden terméküknél, itt is csak az ódákat olvasni, amiben semmi konkrétum nincsen, csak a jajdeimádomelsőalkalomutánszerelem...Én nem hiszem, hogy egy pakolás hatásosságát egy alkalom után meg lehetne ítélni. Nem az első véleményem róluk, nem is ez lesz az utolsó, de már néha zavaró, hogy lassan ha egy flakon hipóra rá lenne nyomtatva ez a logó, akkor a forgalom érdekében az is rám lenne sózva. Ez egy nagy semmi. Semmit nem csinált az arcommal, és bizony nem egy használat után írom a véleményemet. Édesapám csinálta anno, ő adott nekem mintákat. Ehhez a pakoláshoz én is sok reményt fűztem, ugyanis nagyon problémás bőröm van, de két hónap tényleg intenzív használat után nemhogy jobb nem lett, de legszívesebben sírva futottam volna ki a világból, mert a zsíros bőrömből még zsírosabbat csinált. Biztosan nem mindenkinél van ez így, lehet valakinek ez lesz a befutó, én viszont sajnos nem tudok róla pozitív véleményt írni...ahogyan sok más termékükről sem. Sok hűhó a semmiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

atiratir

2018. december 2.

Ne várj csodát!Összehúzza a pórusokat és enyhíti a gyulladást de olcsóbban is kapsz más terméket ugyanilyen hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

kokkendorfen

2018. október 10.

Kiskamaszok nem gyulladt,de eltömődött pórusait jól kezeli.Egy egyszerű tonikkal együtt egy hónap alatt "lefújta" a nyári fényvédős krémek maradványait.Száraz bőrt nem szárítja tovább,mint hasonló társai, ellenben nagyon jól tisztít.Én már csak az orromon használom, de a kamaszkorba került fiam rendszeresen az arc zsíros részein.Nagyon szereti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 10.

Renita

2018. szeptember 18.

Gondoltam egy ilyen minőségu maszkkal azonnali hatást érzek az arcomon ...ennek ellenére lemosás után semmi különös ,hacsak annyi nem ,hogy kiszárította a bőröm .
Az állaga nagyon folyós ,nem tetszik .Az Avonos jobban bejött ,az áráról nem is beszélve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

WNiki0403

2018. augusztus 15.

Engem nem vett le a lábamról. Büdös a krém. Háromszor is mostam arcot mire picit enyhült a szag. Az állaga túl folyós, használat előtt mindenképp rázzátok fel. A hatásától sem vagyok elájulva, örülök ha ezt elhasználom...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 15.

megyerig

2018. július 23.

Volt alkalmam kipróbálni kétszer, de egyáltalán nem nagy durranás. Tisztít és mattítja az arcot, de pár óra múlva ugyan olyan volt bőröm mielőtt felkentem. 🤣 Nagyon túl van árazva, ennyit egy Avon-os maszk is tud, soha nem venném meg... legalább is ennyi pénzért!

Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid