Nu Skin

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: selyemepi, az összetevőket feltöltötte: nyuszisza, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Egyszerű és természetes módja annak, hogy bőrét puhává, simává és tónusosabbá varázsolja. Tengeri növényeket tartalmazó maszk, amely eltávolítja a szennyeződéseket a bőr mélyrétegeiből.Nagyon finom szemcsés iszapot tartalmaz, ezáltal felfrissíti bőrét és megújult, egészséges külsőt kölcsönöz arcának. Minden bőrtipusra alakmazható.

Arcán és egész testén is használható.

gretik246

2021. március 19.

Egy időben rendszeresen használtam, ha már megvettem, de se rosszabb se jobb nem lett tőle, igy most nagyon ritkan havonta 1x felkenem, de csak azert, hogy ne kelljen kidobni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Bessym22

2020. október 15.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Szépen eltünteti a pattanásokat. Utána egy jó hidratáló és csodás bőrt eredményez. Már a második tubust használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Anitay

2020. április 25.

Nem....nagyon nem! Hatást nem vettem észre, pocsék a minősége és irritálta a bőrömet pár használat után....
Bővebb véleményt írtam is róla és még pár Nu Skin termékről a blogomon

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Bővebb véleményt írtam is róla és még pár Nu Skin termékről a blogomon

Petiteidola

2020. január 23.

Borzalom! 10 percig hagytam fent az arcomon és nem csak, hogy brutálisan kiszárította, de annyira irritálta, hogy foltokban piros lett a bőröm és viszket. Már egyszer kipróbáltam és utána egy hétig olyan volt az arcbőröm, mint a sivatag, de az idő az emlékeket megszépítette és úgy gondoltam adok neki még egy esélyt. Bár ne tettem volna. :(
Ellenben a Balea 250 ftos holt tengeri maszkja nagyon széppé teszi a bőröm és egyáltalán nem szárit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Zsupe

2019. december 26.

A problémás bőröm miatt próbáltam ki és nagyon bevált! Fel kell rázni használat előtt, és nagyon gyorsan megszárad és a pórusokat is összehúzza, kitisztítja. Nagyon szeretem!😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

itsjucus

2019. november 11.

Én már vagy 4 tubussal használtam el, nagyon szeretem. Néha picit kipirosodik a bőröm ha sokaig nem használom. De szepen helyre teszi a kipirosodott pattanásokat stb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

Danielllla

2019. október 25.

Túlárazott, de sokat segített a párom és az én bőrömön is. Tisztított és segített megelőzni a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

explicitcherry

2019. augusztus 6.

Nekem sokat használt ez az arcpakolás, kissé kellemetlen illata van, de sokkal szebb tőle a bőröm és puhább is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Alsace

2019. július 28.

Én nagyon szerettem, amíg volt rá pénzem. Mindig dicsérték a bőröm, de őszintén, negyedennyiért is kapni hatásos arcpakolást. Iszonyúan túlárazott, de ez az összes termékükre igaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Judy8608

2019. június 13.

legjobb termékük szerintem. Én az arcomra használom, a férjem a hátára, nyugtatja a bőrt, pattanásokat leszártja és sokáig elég, kb fél évente szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid