Nu Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tedy, Módosítva: 2013. október 21.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Luxus minőségű habzó arctisztító, amely egyetlen lépésbe fogja a tisztítás és tonizálás folyamatát.

Gyengéden tisztítja, feltölti és hidratálja bőrét, s egyben felkészíti a továbbfejlesztett öregedésgátló összetevők befogadására. Ez a hatékony, időtakarékos és kettős hatású készítmény segít a bőr egészséges pH szintjének fenntartásában, s egyben a bőrbe juttatja az ageLOC®-kot, amely oly módon célozza az öregedést kiváltó belső tényezőket, hogy közben bőre felfrissült és fiatalosabb érzést nyújt.

Ivyi

2017. november 8.

Úgymond rám maradt, párom anyukája két db-ot rendelt és az egyiket átvettem tőle ,nem biztos hogy az ára miatt kipróbáltam volna! Elkezdtem használni és mivel vizhianyos a bőröm igazi felfrissülés ezzel a tisztítóval megmosni az arcom! Atmosom és hagyom rajta 5percig kb , nagyon szeretem és sokáig elég valószínűleg újra fogom venni! Luxus cikk az biztos de szerintem megéri az arat 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Catlover

2015. június 25.

Igazi luxus termék! Nagyon könnyed, habos állag, kevés kell, megspórolhatjuk a tonikot, nem szárít egyáltalán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 25.

olcsoboardshort

2015. május 20.

Nagyon jol tisztit,nem szarit.Evek ota hasznalom.Most is venni fogok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Nagyon jol tisztit,nem szarit.Evek ota hasznalom.Most is venni fogok.

tedy

2013. október 13.

Nagyon könnyű,hab állagú lemosó.Nekem a sminket és minden szennyeződést gyönyörűen eltávolít.Használat után pedig puha a bőröm.Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Nárcisz féle kivonata. A CosIng az összetevőt bőr- és hajkondícionáló és szövet összehúzó anyagnak kategorizálja. Ez a szabadalom viszont azt írja, hogy a nárcisz kivonat hatásos anyag a bőröregedés ellen antioxidáns funciója révén.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.