Nu Skin

Ár:   18 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tedy, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   18 500 Ft
Kiszerelés:   5,1 g
Lelőhely:   tanácsadók, online

"A páratlan, 5féle színből álló szemhéjpúder paletta segítségével kedvére válogathatja megjelenését. Minden egyes árnyalat matt fedést biztosít, enyhe csillámos behatással, így fokozva a természetes megjelenés báját vagy az intenzív, drámai megjelenés erejét.  Emelje ki, formázza és hangsúlyozza tekintetét ezekkel az intenzív színekkel, amelyek könnyedén és egyenletesen vihetők fel."

3 változatban elérhető

Narkni

2018. november 12.

Erősen pigmentált, tartós!😊
Vettem kettőt belőle, mert remekül lehet a színeket kombinálni!
Nem kell sok belőle, mert tényleg erős színek!
Az ecseteket meg külön imádom bennük 😃

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Erősen pigmentált, tartós!😊
Vettem kettőt belőle, mert remekül lehet a színeket kombinálni!
Nem kell sok belőle, mert tényleg erős színek!
Az ecseteket meg külön imádom bennük 😃

Airina

2018. február 20.

Volt szerencsém (?) kipróbálni, de csak negatívan tudok róla nyilatkozni. Egyáltalán nem pigmentáltak a színek. Ezért az árért ez nagyon rossz minőség, nem éri meg egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

CeCeDrake

2017. november 4.

Bedőltem...a percet is átkozom!
Vettem a spirált ~8e, meg ezt ~19e, én, naiv 😅

Gagyi csomagolás.
Van benne tükör - ez +, de még mindig nem ér 19 db ezrest!
Az aplikátorok használhatatlanok.
A festékek minősége kritikán aluli.
Óriási csillámok vannak benne, porzik és erőszakolni kell, hogy intenzív legyen a szín. Aztán az meg undorító végeredményt ad.
Nagyon gáz...főleg hogy egy vagyon és kb 1500-2000-ért lehet venni hasonló, sőt, jobb minőségű palettát!!

Végül sikerült eladnom, 20e-ért a palettát meg a spirált és tettem hozzá 4 db ezrest és vettem belőle - most érdemes figyelni - egy 12-es UD palettát szempillaspirállal, MUP-ról. Na az megéri, ez nem!
Nem ajánlom senkinek. Ámítás a köbön...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Bedőltem...a percet is átkozom!
Vettem a spirált ~8e, meg ezt ~19e, én, naiv 😅

Gagyi csomagolás.
Van benne tükör - ez +, de még mindig nem ér 19 db ezrest!
Az aplikátorok használhatatlanok.
A festékek minősége kritikán aluli.

Nem ajánlom senkinek. Ámítás a köbön...

buba83

2017. október 12.

Barátnőm - akinek a révén megismertem a márkát, bár ő is csak fogyasztó, nem forgalmazó - nemrég kifestett a barna palettával egy esti "kiöltözős" rendezvényre. És imádtam a végeredményt.
Ennek az az előzménye, hogy korábban egy hasonló rendezvény előtt bementem az egyik nagy drogégialáncba és bejelentkeztem sminkelésre. Még mondtam is a sminkesnek hogy azért diszkrét legyen mert alapjáraton nem soktam füstös, erős sminkben tündökölni - hát ehhez képest lett egy brutál sötétkék füstös sminkem (ami amúgy gyönyörű volt csak én éreztem magamat idegennek benne).
Tehát gondoltam ha már a barátnőm tanult sminkelni, megkérem inkább őt. Csinált is egy szuper barnás alkalmi de mégis pont kellően visszafogott sminket nekem. És simán végig fenn maradt, olyan 5-6 órát volt rajtam. Nem potyogott, nem pergett.
Úgy tűnt, könnyen lehet vele dolgozni és tényleg szép eredmény született. Én szívesen kipróbálnám máskor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.