Nu Skin

Ár:   29 955 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buba83, Módosítva: 2018. február 9.

Ár:   29 955 Ft
Kiszerelés:   6 db
Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Ecsetek

"Ezzel az aprólékosan kidolgozott, ultramodern sminkes ecsetkészlettel Ön könnyedén tökéletesítheti megjelenését. Hat nélkülözhetetlen ecset egyetlen csillogó, ezüst színű tokban - ez a teljes körű készlet a hibátlan sminkfelvitel elengedhetetlen eszköze.
A professzionális készlet egy púder-, egy alapozó, egy pirosító, egy szemhéjpúder, egy satírozó és egy szemöldök ecsetet tartalmaz. Szárazon és nedvesen is alkalmazhatók, a puha, szintetikus duo fibre szálak a kellő mennyiségű terméket viszik fel a sima eldolgozásért és a természetes hatású befejezésért."

buba83

2018. január 31.

Barátnőmnél láttam meg ezeket az ecseteket és elképesztően jónak tűntek - bevallom akkor nem is sejtettem milyen márka. Később kérdeztem utána és akkor találtam meg a fenti infót is, hogy ugyanaz a gyártója mint a Chanel vagy Dior ecseteknek. Könnyen és gyorsan lehet velük dolgozni, puhák és minőségi munkát lehet velük végezni. Könnyen, gyorsan tisztíthatóak és utána ugyanolyan jól használhatóak mint előtte. Csinos kis ezüst tok jár a készlet mellé, amiben belül egy tükör is megbújik. Az ecsetek egyébként külön-külön is megvásárolhatóak. Nagyon boldog vagyok, mert szülinapomra kaptam egy ilyen szettet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.