Nude by Nature

Ár:   29 €   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 gr   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. április 14.

Ár:   29 €
Kiszerelés:   10 gr
Lelőhely:   online külföldről

Transzparens púder, smink fixálására. Nem tartalmaz parabéneket, kőolajszármazékokat, szulfátokat, talkumot, triclosant, phenoxyethanolt, szilikont, szioxánt, ftalátokat.

julia1122

2018. május 8.

Kiváló fixáló/áttetsző púder. Van egy minimális színe, így nem varázsol szellem arcot, még ha egy picit többet is használtam. Mattít, bár 6-7 óra után igényel egy kevés újradolgozást, mert bb/cc krémtől/alapozótól függően átfényesedhet. Nem okoz pattanásokat, hétköznapi használatra tökéletes. Szerintem jobban működik ecsettel,, mint pufnival (bár úgy még egy meglepő blur hatása is van). Egyedül a csomagolásával nem vagyok kibékülve: elég ormótlan az egész - bár a tető egész jól a helyén tartja még utazáskor is a port - így könnyű szétszórni, és a púder kijutásáras szolgáló hálós rész sem a legideálisabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Nancika

2016. november 5.

Csak áradozva tudok róla beszélni: gyönyörűen egységesít, szépen fixál, praktikus a csomagolása (bár lehetne ennél jobb is), imádom az összetételét és cruelty-free termék. :)

Egy rossz szavam sem lehet rá, hiszen egészen eddig kerestem a tökéletes translucent púdert, mert mindegyikkel volt valami problémám: a Catrice összetevői csúnyák és hámlottam tőle, az L.O.V ugyan már tökéletesnek tűnt, de nagyon nem tudtam az összetételével megbarátkozni, nem szerettem mindennap használni, a Terra Naturiból ha sokat vittem fel, sárga és foltos lett a bőröm (és a csomagolása is borzalmas), a Benecos nagyon szárított stb. De ez a kis csoda megmentett, többé nem kell kompromisszumokat kötnöm, mert bebizonyította, hogy valóban lehetséges, hogy egy színtelen púdernek szépek legyenek az összetevői, tökéletes a csomagolása és kiemelkedően profi a hatása. Ha valaki régóta keresi az igazit: ennek a személyében biztosan megtalálja majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Antioxidánsok: Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.