NutriLAB

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. június 29.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A cink hozzájárulhat az immunrendszer erősítéséhez, az influenza, megfázás, fertőzés megelőzéséhez, a bőr és haj egészséghez, a normál vércukorszint fenntartásához, segíthet az egészséges spermiumok termelődésében.

Cink:

Védelmet nyújt a megfázás, az influenza, a kötőhártya-gyulladás és más fertőzések ellen. A cink ezen kívül elősegíti a sebek gyógyulását és a bőrproblémák kezelésére is alkalmas, valamint segít az egészséges haj és fejbőr fenntartásában. A legfontosabb szerepe az inzulin alkotórészeként a vércukorszint szabályozása. Emellett nélkülözhetetlen a kisgyerekek növekedéséhez, az egészséges spermiumok termeléséhez, az immunrendszer megfelelő működéséhez és a sebgyógyuláshoz. Szerepe van a látás, a szaglás és az ízlelés fenntartásában. Segíti a bőr tisztítását, megújulását, a teljes szervezet méregtelenítését, semlegesíti az ártalmas fémeket. A cink pótlása különösen javasolt 55 év feletti férfiaknak, akiknek jóindulatú prosztatanagyobbodása van, sportolóknak, influenzásoknak, valamint ekcémától, aknétól szenvedőknek.

A cink hozzájárul:

• a bőr, köröm és a haj normál állapotának fenntartáshoz.
  • a normál DNS-szintézishez.
  • a normál csontozat fenntartásához.
  • az immunrendszer normál működéséhez.
  • a normál szellemi működés fenntartásához.
  • a sejtek oxidatív stresszel szembeni védelméhez.
  • a normál látás fenntartásához.
  • a vér normál tesztoszteronszintjének fenntartáshoz.

balankaa01

2016. augusztus 12.

Vitakinges cinket szedtem 3 hónapig, gondolom, ugyanaz, csak más az elnevezés.
A körmeimet szépen rendberakta, a hajam szebben fénylik. Arról sajnos nem tudok nyilatkozni, hogy a DNS-szintézisem gond nélkül zajlik-e, meg hogy megfelelő mennyiségű tesztoszteron van-e a véremben, de elégedett vagyok vele. :D

(A Vitakingesben 90 tabletta van 1190 forintért, úgyhogy az azért jobban megéri.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Vitakinges cinket szedtem 3 hónapig, gondolom, ugyanaz, csak más az elnevezés.