NutriLAB

Ár:   3470 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. június 29.

Kiszerelés:   90 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A kamu kamu természetes C-vitamin forrásként hozzájárulhat a öregedési folyamatok lassításához, a szív- és érrendszer normál működéséhez, a bőr szépségéhez, a látás javításához, segíthet az immunrendszer erősítésében.

Camu camu

Ez a gyümölcs több C-vitamint tartalmaz, mint bármely más ismert növény, a narancsnál például legalább 50-szer többet. Azok számára, akik természetes, tiszta formában, magas hasznosulással gondoskodnának a napi vitaminpótlásról, tökéletes választás. A C-vitamin mellett értékes aminosavak, béta-karotin és bioflavonoid is található benne, jelentős antioxidánsként lassítja az öregedési folyamatokat, megelőzheti a szív- és érrendszeri problémákat, óvja és szépíti a bőrt, javítja a látást, gyorsítja a vírusos fertőzések gyógyulását. Övsömör, herpesz és afta esetén is bevethető természetes gyógyító szerként.