NutriLAB

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. június 29.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Szépségvitaminok

A zöld tea elősegítheti a fogyást, hozzájárulhat az immunrendszer erősítéséhez, a szellemi teljesítőképesség növeléséhez, a szív- és érrendszer egészségéhez.

A benne levő flavonoidok serkentik a máj működését, a kimerültség, fáradtság ellen is kiváló természetes frissítő. Olyan vegyületeket tartalmaz, amelyek az immunrendszer megerősítése mellett megelőzhetik a szív és érrendszer megbetegedéseit, a fogszuvasodást, a fogínybetegségeket és erős antioxidánsként bizonyos tumorok kialakulását. A szellemi teljesítőképességre is kitűnő hatással van, a benne található koffein a kávéval ellentétben nem gyorsan, hanem fokozatosan, lassan szívódik fel, kíméli a gyomrot, a beleket, hosszabb időn át tartó élénkséget, éberséget biztosít. Elhízás ellen is gyakran fogyasztják, zsírcsökkentő tulajdonsága diétával kombinálva gyorsabb testsúlycsökkenést eredményez.

A zöld tea pozitív egészségügyi hatásai régóta ismertek. Hatóanyagai segítenek a fogyásban, rákmegelőző, koleszterinszintet csökkentő, érvédő szerepük is lehet.