Nutriversum

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. május 4.

Kiszerelés:   100 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A kollagén az emberi szervezetben megtalálható fehérje, viszont a kor előrehaladtával a mennyisége csökken, ezért a bőr és kötőszövetek rugalmasságának fenntartásához külső forrásból történő utánpótlása javasolt. Bőrünk körülbelül 75%-a kollagénből épül fel, illetve a teljes testünk fehérje tartalmának körülbelül 30%-át a kollagén teszi ki, azaz cseppet sem elhanyagolható szerepe van."

• 1000 mg kollagén tartalom adagonként
  • 100% marha kollagén
  • Könnyen lenyelhető, kapszulás formula

Szanszi

2020. május 31.

Nagyon szeretem, sokkal erősebb és nagyon sokat nőtt tőle a hajam! A bőröm simább és feszesebb lett amióta szedem(kb 2 hónapja). Próbáltam por állagú kollagén készítményeket is de az összesnek szörnyű íze volt, ezeket csak be veszem reggel és este s kész is! Ajánlom mindenkinek akinek problémája van a hajával/bőrével. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

nia5506

2020. május 31.

A térdeim kezdtek el fájni az edzések során, illetve a jobb térdem "kattog", így egy személyi edző ismerősöm ajánlotta, hogy kezdjem el szedni. Már 2 hét után érezhető volt a javulás. Az arcbőröm is szebb lett, a hajam pedig kevésbé hullik, amit a férjem is megjegyzett (kevesebb kóbor hajszálat talált a lakásban). Nekem nagyon bevált, csakis ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

Evelink

2020. május 27.

En nagyon szkeptikus voltam az elejen, az egyik bararnom ajanlotta es gondoltam en is kiprobalom. Nagyon megszerettem, a borom feszesebb lett, volt a combomom egy kisebb godrocske 2 het utan szinte mar nem is latszik. Az arcboromet is szebbnek latom, mar meg is rendeltem a kovetkezo adagot:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

hena

2020. május 23.

Fél éve legalább van, hogy rendszeresen szedem, reggelente 3 szemet. Sokáig épített körmöm volt, utána ez segített rendbe tenni, mára ugyanolyan erős a körmöm, mint a zselé előtt volt. A hajammal is csodát tett, erősebb és SOKKAL gyorsabban nő.
Mióta szedem én az arcbőröm is szebbnek látom, sokkal kevésbé van a szemem alatti rész felpuffadva stb. Engem meggyőzött, ár érték arányban is verhetetlen, nem túl nagyok a kapszulák, könnyen beszerezhető és sokszor van akcióban is. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.