Nutriversum

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2021. január 6.

Kiszerelés:   100 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A kollagén az emberi szervezetben megtalálható fehérje, viszont a kor előrehaladtával a mennyisége csökken, ezért a bőr és kötőszövetek rugalmasságának fenntartásához külső forrásból történő utánpótlása javasolt. Bőrünk körülbelül 75%-a kollagénből épül fel, illetve a teljes testünk fehérje tartalmának körülbelül 30%-át a kollagén teszi ki, azaz cseppet sem elhanyagolható szerepe van."

• 1000 mg kollagén tartalom adagonként
  • 100% marha kollagén
  • Könnyen lenyelhető, kapszulás formula

hdori23

2021. április 19.

Akciósan szereztem be, a hajamat januárban vágattam le, kb 5 cm nőtt ez idő alatt ami nálam nagy szó mert sajnos nem az a típusú ember vagyok aki egészséges gyorsan nővő haja lenne. Részben a táplálkozásnak de 80% ban szerintem ennek a kollagénnek köszönhetem. Sajnos amin nem tudott segíteni a futótérdem és a bokámon azóta is fáj és kattog. A terméket nem veszem újra de a márkánál biztos maradok mert a minőségével nem volt gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

snezi

2021. április 8.

2 dobozzal is vettem a jó vélemények miatt. Hát kár volt..:D 1 hét alatt olyan ronda lett a bőröm tőle, hogy sírni tudtam volna. Az arcom olyan területein is tele lettem pattanásokkal, ahol azelőtt soha. Így odaadtam anyukámnak és keresztanyukámnak a dobozokat. Keresztanyum részéről nem tudok nyilatkozni, azonban anyukámnak egyáltalán nem segített sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Monica83

2021. április 8.

Összesen 4 dobozzal szedtem be.. Sehol semmi változás. A tèrdem ugyanúgy kattog., és a böröm ugyanolyan állapotban van mint előtte. Utána néztem és elég kevés benne a hatóanyag a többi kollagén hez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

Szandra1929

2021. március 30.

En szülés után kezdtem el szedni mikor brutalisan hullott a hajam. Nagyon meg voltam elégedve. A hajam nőtt, a hullas megállt, a körmeim szépek lettek. 1 bajom volt vele, hogy a gyomrom fájt a kapszulatol. Ettől függetlenül újra vennem bármikor, es nem vonok le csillagot sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

caniko14

2021. március 12.

Nagyon szeretem ezt a kapszulás változatot, mert a por formájút sajnos nem tudtam meginni az íze miatt. Most, hogy ízesített port is lehet kapni, - ami Collagen Heaven-re hallgat - visszaváltottam arra. Számomra mindkettő hatásos, a hajam nagyot nőtt tőle, illetve a körmösöm is megjegyezte, hogy gyorsabban nőnek a körmeim. A térdem is néha fájdogált, de mióta szedem teljesen elmúlt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Regina91

2021. március 12.

Néhány hét alatt helyrehozta az arcomat, simább volt, selymesebb. A hajam, körmöm gyorsabban nőtt tőle. Ssak a kapszulát próbáltam, a port nem, viszont én ezzel nagyon meg vagyok elégedve.

gyurmagolyo

2021. február 4.

Ár-érték arányban számomra az egyik legjobb kollagén készítmény, én a hatását is láttam magamon, a bőrömön mindenképp, én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Burya

2020. december 22.

A legfőbb érv mellette, hogy szerencsére kapszula formában nem érezni a kollagén egyébként gyomorforgató ízét, de ez a hatóanyagtartalom aligha elég bármire is. Én 3 hónapig szedtem ezt, mert a 10.000 mg-os italpor ízétől olyan rosszul voltam, hogy egyszerűen nem bírtam meginni, de természetesen a hatása is csak tizedannyi volt, mint az italpornak lett volna. Aki fájós ízületekre keres megoldást, vagy a bőrét/haját szeretné komolyabban támogatni, annak ez kevés lesz. (Tipp: ha valaki magas hatóanyag tartalmú terméket keres, de a kollagén ízét hozzám hasonlóan nem bírja, javaslom a folyékony állagú termékeket. Én most a Collango Collagen Liquid 10.000 mg hatóanyagtartalmú sárgadinnyés változatát használom közel két hónapja, ebből elég 25 ml-es kis kupaknyit meginni naponta. Én egy pohár valamit gyorsan lehúzok utána és így csak egy kellemes dinnyés utóíze van, semmi kollagénes rémség.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Evelink

2020. december 15.

Nem nagy szám, az arcbőrömet szebbnek láttam szedés közben, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 15.

Nem nagy szám, az arcbőrömet szebbnek láttam szedés közben, de nem venném újra.

d.anett89

2020. november 25.

Szeretem,pár dobozzal már elfogyasztottam. Én személy szerint csak strirakra használom. Hajrá koromre mást.
Strirakra tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Strirakra tökéletes.