Nymphaeasoap

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. május 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Táplálja, puhítja, rugalmassá teszi a száraz, vízhiányos bőrt, a bőrproblémák kezelésében (pikkelysömör, ekcéma) is nagy segítségünkre lehet.
Illatanyagot nem tartalmaz!

Kiszerelés: 84-93 g

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil