NYX Professional Makeup

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pzsofia, Módosítva: 2019. március 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek

A paletta 25 darab szemhéjpúdert tartalmaz, melyben nagyjából fele- fele arányban található szaténfényű és matt színek. A paletta alsó rekeszében 3 darab pirosító és 7 rúzs van.

pzsofia

2015. november 12.

Csodás, csodás, csodás! A legújabb szerelmem. :) Gyönyörűek a szemhéjporok és, bár én általában nem szeretem a csillogó vagy fényes porokat, ebben még ezek is mesések és öröm velük sminkelni. Erősen pigmentáltak a színek, könnyen fel lehet venni őket az ecsettel, könnyű eloszlatni, könnyen megtapadnak és nem ülnek be a ráncokba. A pirosítók között 2 matt, rózsaszínes árnyalat van, illetve egy kissé barackos színű, melyben enyhe csillámpor is van. Ez utóbbit én egy menyasszonyi smink elengedhetetlen kellékének tartom, mert egyszerűen bűbájos. A rúzsok szintúgy fantasztikusak, gyönyörű színei vannak, egy közülük pedig csillog is. A rúzsok tartóssábát még nem volt alkalmam tesztelni, de én bízok bennük.
Nem kellett csalódnom a NYX palettájában, bár az ára láttán kicsit elgondolkodtam (bár márkás termék lévén, még talán olcsónak is mondható), de teljesen megérte! :)

Még egy megjegyzés: én a sminkek elkészítéséhez legalább 4-5 színt szoktam használni, hogy összhangban legyenek és mégis meglegyen a kellemes átmenet. Ebben a palettában végre minden elképzelt kompozícióhoz megvan az összes szín, így akkor sem esnék kétségbe, ha egyszer csak ez a paletta állna rendelkezésemre a smink elkészítéséhez. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.