NYX  Chrome Eyeshadow

NYX Professional Makeup

NYX Chrome Eyeshadow

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, Módosítva: 2019. március 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

superhero

2011. március 20.

Szép tégelyben kapható, szerintem nagyon elegáns. Kicsit én nehezen bánok vele, valamiért nem tudom olyan ügyesen felvinni az ecsetre. Vigyázni kell, hogy csak kicsit vigyünk fel, nekem ez a legnagyobb gondom vele :-) Maga a színe nagyon szép, közepesen csillogó, inkább szatén fényű, mint csillámos. A lila van meg belőle és szeretem használni, a felviteli nehézségek ellenére is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 20.