NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. július 5.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Metálos hatású, por állagú szemhéjpúder/pigment 60 csodaszép árnyalatban.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kato17

2012. október 27.

Nagyon finomra őrölt pigmentről van szó, ami szemhéjalapozóval megfelelően pigmentált és tartós, de a csillámos darabok hajlamosak potyogni. Metálos fénye van minden árnyalatnak, a mennyisége rengeteg és egy csomó színben kapható. Elégedett vagyok vele, de valamiért mégsem lett kedvenc. A NYX Ultra Pearl Mania-t jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.