NYX Professional Makeup

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reni39946, Módosítva: 2023. július 17.

Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

Átlátszó szemöldökformázó spirál, egyedülálló formulával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

marlu

2023. június 24.

Az eddigi legjobb szemöldök zselé, amit használtam, nekem nagyon bevált. Hozzátenném, hogy nincs erős szemöldököm és igazából csak pár szál igazítása szükséges nálam, ettől függetlenül az egész szemöldökömre használom és egész nap a helyén marad. (A többi hozzászólásban említett fehér darabokban való lepergést nem tapasztaltam)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 24.

fresko

2023. május 16.

Én nagyon szeretem ezt a terméket! Még a barátomtól kaptam karácsonyra és nekem nagyon bevált. Elég vastag szemöldököm van, de ez a kis termék szépen formázza és a helyén marad használat után. Őszintén egy kicsit drága nekem, szóval nem biztos, hogy újra venném attól függetlenül, hogy nagyon szeretem. De egy egyszerű hajzselé vagy szappan is ugyan ezt a hatást tudja eredményezni. Minden esetben a kistáskámban szuperül elfér és ha kell bármikor előveszem és megigazítom a szemöldökömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 16.

molyza

2023. május 14.

Sajnos nekem sem vált be, szintén csatlakoznék az előttem szólókhoz. Pár óra elteltével fehér darabokban pergett le a szemöldökömről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 14.

migfe

2023. március 22.

Csatlakozva az előttem szólóhoz, nekem is erős, fekete szemöldököm van, sok mindent nem kell velük csinálni, csak legyenek egy helyben. Először egész jónak találtam ezt a zselét, de aztán ahogy a használattól elkezdett opálosodni, úgy lett egyre durvábban fehér tőle egy idő után a szemöldököm. És ezt az ember nem veszi ám észre azonnal, mivel csak miután leszáradt teljesen a cucc, válik láthatóvá, szóval amikor órákkal később tükörbe nézel, veszed észre, hogy olyan, mintha korpásodna a szemöldököd. Szóval nem, nem ajánlom (sötétebb szemöldökűeknek legalábbis biztosan) és nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 22.

Barbra

2023. március 18.

Vegyesek az érzéseim ismét a NYX-el... Kifejezetten erős, szinte fekete szemöldököm van, nem nagyon szoktam rajzolni, inkább csak szeretem berendezni a szálakat, hogy ne úgy fessek, mint Rumcájsz. Ehhez pedig tökéletes választásnak tűnt egy átlátszó fixáló gél. A szaga rettenetesen ragasztóra hajaz, bár az is igaz, hogy felkenés után nem irritál és elég hamar elpárolog. A keféje hosszú és vékony, az én dúsabb szemöldökömhöz pont ideális, nem kell vele nagyon pepecselni. És sajnos ez volt a két csillag... Maga a termék nekem csak akkor tartja helyén a szálakat, ha többször átmegyek rajtuk vele, viszont így már két-három óra után fehér ragasztó pöttyök jelennek meg a szemöldökömön, amit aztán napközben - lemosás nélkül - szinte lehetetlen eltávolítani, kikefélni belőle. Viszont ha csak nagyon vékony rétegben viszem fel, akkor semmit nem ér... Így viszont ár-érték arányban még drága is. Sajnos ez már a második NYX termék, ami nekem nagyon nem válik be... Lehet, hogy lassan befejezem a márkával való kisérletezést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 18.

noemikolosa

2023. január 9.

Nekem eddig bevált ez a termék, bár nem olyan régen vettem
Párszor használtam eddig önmagában, sajnos nekem ezek a színezett szemöldök cuclik nem annyira működnek, nem tudok vele szép eredményt elérni, így arról nem tudok nyilatkozni hogy más termékekkel együtt hogy működik.
Én úgy vettem észre helyben tartotta az amúgy rakoncátlanabb, hosszabb szálakat a szemöldököm végén.
Talán annyi hogy szerintem kicsit sok tapad a spirálra egyszerre, de nem annyira zavaró

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 9.

Nekem eddig bevált ez a termék, bár nem olyan régen vettem

Tinamina

2023. január 7.

3200 Ft-ért vettem a Dougl.sban, mert mostanában nagyon tetszik a beállított, felfelé fésült szemöldök.
A szemöldököm közepesen sűrű, nem kifejezetten erős, de semmit nem csinál vele.
Olyan, mintha enyhén szappanos vízzel kenegetném a szemöldököm.
Aki picit rendben szeretné tartani a szálakat, ahhoz lehet elmegy ez a termék, de nekem jó nagy csalódás, és kifejezetten olcsó terméknek sem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 7.

A szemöldököm közepesen sűrű, nem kifejezetten erős, de semmit nem csinál vele.
Olyan, mintha enyhén szappanos vízzel kenegetném a szemöldököm.

babiczb

2022. december 23.

Ez a legjobb drogériás szemöldökspirál. Egész nap a helyén tartja a szemöldökszálakat. Szőke, világos szemöldököm van, ami kissé ívelt, de inkább egyenesebbre szeretem megcsinálni. Erre a célra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 23.

Babika20

2022. augusztus 28.

Ez az első ilyen termékem és meg vagyok elégedve vele. Nekem szinte fekete, sűrű szemöldököm van, ezzel csak a szálakat fixálom ugye, más terméket nem viszek fel. Elégedett vagyok vele. 8 óra után már azért látom, hogy van a szemöldökömön valami ( nagyon közelről nézve csak egy minimálisan észrevehető fehér pöttyök). Ajánlom összességében!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 28.

betty23

2022. július 14.

A MAC szemöldök zseléjén gondolkodtam, jó, hogy itt megláttam, hogy valaki az helyett vette a Nyx-et. :) Nekem nagyon hosszú szemöldökszálaim vannak, amiket muszáj elrendezgetni ahhoz, hogy rendesen nézzek ki.
Nagyon elégedett vagyok vele. Nem csillog, nem fehéredik ki, nem pereg. Estig tart, mint a beton, viszont mégsem érzem, hogy húzódna miatta a bőröm. :D A ára is korrekt, ennél kissebb drogériás zselét is vettem már közel ilyen áron, ami közel sem volt ilyen jó. Az keféje nekem jobban tetszik, mint azok a picik, amiket megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.