NYX Professional Makeup

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reni39946, Módosítva: 2017. június 30.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Átlátszó szemöldökformázó spirál, egyedülálló formulával.

Patt94

2020. július 16.

A MAC szemöldök zselét váltottam erre. Elég dús és vastag szálú a szemöldököm és a MAC egyszerűen nem volt számomra barátságos. Egy csillogó (szerintem vastag) bevonatot képzett a szemöldökömön, ez szerencsére nem és talán kevésbé is csillog. Bár én a csillogását nem bánom, de el tudom képzelni, hogy ez valakit zavarhat. Láttam az előző értékeléseket, hogy ragasztó foltot hagy, illetve, hogy borzasztó az aplikátora, nos én nem tudom, hogy a ragasztó foltot hogy tudták össze hozni, mert szerintem lehetetlen és az aplikátor is jó. Egy kis hiánya van a szemöldökömnek, amit előbb töltök utána fixálom az egészet és a ceruzát sem szedi le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

nikolettab

2020. június 17.

Állandóan használom, imádom. Nap végéig tökéletesen irányban marad a szemöldököm, nem kell belőle sok, viszont hosszú ideig elég. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

MLotti

2020. április 23.

Notinón akadt meg rajta a szemem, mivel épp akciós volt, és milyen jól tettem! Tetovált szemöldököm van, így nem foglalkozom sokat a formázásával, de gyakran érzem azt, hogy szükség van valamire, ami irányban tartja a szálakat. Ez erre a célra príma, nem kell belőle sok, és akkor nem szárad rojtos fehérre. Egyelőre nagyon szimpi, ha továbbra is ennyire beválik, állandó darab lesz a készletemben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Gabszi

2019. január 18.

Már egy ideje használom a terméket de még nem igazán sikerült eldöntenem mit gondoljak róla. Egyet értek az előttem szólókkal, hogy a használata kissé nehézkes. Ráadásul vagy én vagyok extra béna vagy a szemöldök formám miatt (természetesen elég ívelt szemöldököm van) szinte mindig kenek belőle a bőrömre is, amit ha nem veszek időben észre, akkor fehérre szárad a bőrömön mint kb egy ragasztó. Ezt leszámítva viszonylag tartósnak mondható, még barátkozok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

kriszticsoh

2018. december 8.

Kicsit félve rendeltem meg a Pinkpandáról így hogy nem volt róla túl sok vélemény, viszont abszolút nem bántam meg. Nagyon hosszú szemöldök szálaim vannak, így számomra ceruza és poros formázás nélkül is kell valami ami a "helyén tartja" őket és ez eddig a legjobb benne. Kicsit kemény lesz tőle a szemöldököm viszont beton biztosan el sem mozdul (kb 5 óra után azért már nem érződik a keménység)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

lexyweaver

2018. november 29.

Egy utazós csomagban vettem még nyár elején. Azóta szinte minden nap használom, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

szuleildi

2018. augusztus 8.

Szeretem ezt a terméket. Hogyha nem akarok sokat bajlódni a szemöldökömmel, csak felviszem ezt, és máris egy kicsit rendezettebnek hat. Az árát sokallom, itt viszotn szerintem csak a márkát kell megfizetni. A dm saját márkás ugyanilyen jó volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

viviennoo

2017. december 30.

A keféje az valami borzalom. Nem tudom, kinek az ötlete volt, de egyszerűen nem áll kézre, szemöldökformázáshoz. Egyébként nem rossz, én ceruza, vagy por után szoktam átfésülni vele a szemöldököm, előtte a MAC brow set-jét használtam, az jobb, de nyilván drágább is, most olcsóbbat szerettem volna, azért esett erre a választásom. nem egy rossz termék, csak én átcserélem a kefét a már kifogyott mac-ből, mert ez.... :D

Így az első véleményem után 5 hónappal: Már pár hete nem nyúltam hozzá, aztán most, mikor a kezembe került, kinyitottam.. nagyon büdös lett. Megy a kukába, valószínű, hogy megromlott...Nem bírta sokáig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

BloodEve

2017. augusztus 18.

Szerencsésnek mondhatom magam, sűrű szemöldököm van, nem kell színnel feltöltenem, kontúroznom, elég rendezni, így olyan gélt akartam venni, ami tartós, és az összetevői is szépek.
Örülök neki, hogy lehet még kapni áttetsző szemöldök-gélt. A természetes és szépen rendezett szemöldök sokkal nőiesebb, mint a mostani erősen kontúrozott szemöldök, ami a lágy arcvonású nőknek is előnytelen, a 90-es évek playboy nyusziknak volt erősen keretezett filctoll-szemöldökük, azzal a különbséggel, hogy most mindent vastagítani kell.
Szín:áttetsző gél állag
Hatás:természetes
Kefe-felvitel: a kefe nagy, ezért szempillákon könnyebben alkalmazható, mint szemöldökön
Előny+++:1. jól fixál 2. Fél napig tartós a fixáló hatás 3.nem irritál
Hátrány:( 1. ragasztó-alkohol szaga van kinyitáskor 2. ha sok a festék, eláztatja a szálakat, ezért egy rétegben lehet csak alkalmazni, finom mozdulatokkal
Ár-érték: kb. annyit tud, mint a hajzselé, hajhab, aloe-vera, amit egy tiszta kefével bármikor fel tudsz applikálni, tehát az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Szín:áttetsző gél állag
Hatás:természetes
Előny+++:1. jól fixál 2. Fél napig tartós a fixáló hatás 3.nem irritál

Reni39946

2017. június 27.

Nekem nagyon kevés szemöldököm van (sajnos), de pont ezért festem és rajzolom minden nap. Legelőőször a szálakról kopik le mindig a festék, a bőrről kevésbé, pont ezért vettem meg ezt a terméket, hogy tovább fennmaradjon a festék. Nagy változást magamon nem észleltem ugyan, de néhányszor használtam már másokon, akiknek van is szemöldökük és dicsérték. Neke így semlegesek az érzéseim, de az alapján, amit a vendégeim mondtak, megkapja a négy csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol