NYX Professional Makeup

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lulley93, Módosítva: 2017. február 16.

Kiszerelés:
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Ecsetek

Multifunkciós szivacs lekerekített és lapos részekkel, hogy tökéletes segítség legyen az eldolgozásnál, és hibátlan végeredményt érhessünk el vele.

Madi

2019. október 8.

Jelenleg 5 hónapja használom, de a külsején ez egyáltalán nem látszik. Kissé sűrűbb az anyaga, mint a Beautybelnder szivacsoknak, de nedvesen egészen jól felpuhul. Szépen lehet vele dolgozni, alig szív magába terméket és könnyű kimosni. Mivel sűrűbb, egy kicsivel több nyomkodást igényel öblítésnél, mint a BB, de ez igazán csak akkor tűnik fel, ha egymás után mossuk a kettőt.
Jó vétel volt, megérte megvenni. Aki nem teheti meg, hogy kiad egy eredeti Beautyblenderre, annak tudom ajánlani, mint alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Dortya

2019. február 18.

Korábban nem szerettem, de most hogy újra használom, egyre jobban tetszik. Kifejezetten megszerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

NikolettaV

2019. február 9.

A korrektort szoktam vele eldolgozni, kellően puha, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

A korrektort szoktam vele eldolgozni, kellően puha, könnyű vele dolgozni.

szilvasitimea

2018. december 25.

Volt eredeti Beauty Blenderem, de amikor elszakadt, nem akartam még egyszer annyit költeni rá.Ezért vettem meg, igazából teljesen tökéletesen teszi ugyanazt, mint a BB. Szépen eloszlatja az alapozót és a korrektort is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. november 11.

Szerettem, de ahhoz képest drágának találom, hogy a Real Techniques sminkszivacsa ugyanazt teszi, mint ez. (Abból a 2 db-os a Müllerben 3500 Ft)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 11.

lulley93

2018. augusztus 10.

ez volt az első blenderem. nagyon szerettem, bár elég hamar elszakadt mindig, ezért nem is kaphat 5 csillagot. az eredeti beauty blender sokkal-sokkal jobb minden szempontból, de ha csak feleannyit akar valaki költeni, akkor ez egy nagyon jó alternatíva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

ortyika10

2018. március 17.

Nagyon jó kis cucc, szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, korrektort. Az ára sem olyan vészes, ráadásul tartós. A korábban használt ebelines szivacsomhoz képest ez megváltás :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

gioia

2018. január 20.

Nagyon szeretem, mert puha, szépen dolgozza el az alapozót, korrektort is és tartós. A tisztítása macerás egyedül, de hagyományos szappannal egész jól megy. Van rajta egy egyenesre vágott felület is, az gondolom, hogy bakinghez lett kialakítva. Nem próbáltam, de hátha ez valakinek érdemleges info.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

SimonHajni

2017. december 13.

Sokkal tartósabb mint az igazi Beauty Blender, és nagyjából ugyanolyan, ráadásul elérhető, és olcsóbb is, szóval csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

clover12

2017. december 2.

Tartós, könnyen tisztítható (akár sima szappannal), szépen eldolgozza a dolgokat, az ára se borzasztó, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.