NYX Professional Makeup

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2015. december 21.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

12 intenzív árnyalatban kapható szájfény.

NYX Intense Butter Gloss Black Cherry Tart ajándék szájceruzával
Ár: 500 , Eladó: missblack99
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest, Győr, fizetés: Személyes átvétel, postázás

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. február 19.

Szájfényhez képest viszonylag tartós, és végre egy szájfény ami hiába nem szárad meg, nem zavar. Viszont valami nagyon fura íze van, de annyira nem zavar, mert olyan isteni lila színem van, hogy megbocsátom neki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 19.

Gwenny

2018. július 26.

-az Apple Dumpling árnyalatról beszélek-
Két glossom van ebből a családból. Az egyik ez az intense verzió. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Egy magasan pigmentált sűrű, krémes szájfényről van szó. Féltem, hogy az ,,intense" jelző a termék fényére, nem pedig a pigmentáltságára fog utalni,de kellemesen csalódtam.A krémes fény maradt, semmi csillám vagy vakító ragyogás és ez így van jól.
Tartóssága szájfényben mérve szerintem elég jó, ráadásul a fény eltűnése után a szín ragaszkodni látszik.
Bátran ajánlom. Én a Pink Pandaról rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

-az Apple Dumpling árnyalatról beszélek-
Bátran ajánlom. Én a Pink Pandaról rendeltem.

szilvasitimea

2017. október 16.

Elsőre rettenetesen bejött, mert szép, erős színe volt (nekem pirosban van), és szépen csillogott is, és tartósnak tűnt. Azonban reggel felkentem, bejöttem dolgozni és mire beértem....össze-vissza mászott a számon, körülötte teljesen lejött, nagyon hülyén nézett ki...és hiába pótoltam, mindig a szám kontúrján lejött...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

HEva

2017. szeptember 12.

Melegben nem szerettem használni, de a színe nagyon testszik, Toasted marshmallow.
Előttem szólónak mondanám, hogy ez egy szájfény, a szájfények pedig könnyen kenődnek, kopnak stb., hiszen nem száradnak az ajakra és nem is színezik be azt. Nem is várok el tartós hatást. Amíg felkenem és nem kezdek el inni/enni addig rendben van, de ha pl. nagy a szél, a hajam remekül beleragad. De nem lepődtem meg mivel mint említettem, ez egy szájfény.
Nagyon intenzív a színe, én az applikátor mindkét oldalát lehúzom mielőtt elkezdeném felkenni és így is teljesen jó a fedése.
-1 csillag mert amúgy nem vagy egy szájfény-rajongó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

-1 csillag mert amúgy nem vagy egy szájfény-rajongó.

Jujuci

2017. szeptember 6.

Őszintén szólva én kissé csalódott vagyok :( A színei nagyon szépek, nagyon pigmentált, de nálam 1 óra múlva szétfolyik az egész szám köré, 2 óra múlva pedig úgy eltűnik, mintha ki sem festettem volna.. egyébként én az Apple dumpling (17)-es árnyalatot választottam, ami gyönyörű szép nude szín lehetne a mindennapokra, viszont így sokszor inkább fel sem merem kenni, mert tudom hogy egy óra múlva úgy nézek majd ki, mint aki málnaszörpöt ivott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Rencsi93

2017. június 30.

Nekem a 06 csokolade szin van meg, es orulok is neki. Mindig nehez volt szajfenyt/ruzst talalnom hiszen allando problemam,hogy olyan szaraz a szam, hogy a szele bereped..Szoval Carmex stifttel jol ala kellett hidratalnom. Es hihetetlen volt,amikor kiprobaltam ezt a csodas arnyalatu szajfenyt, nagyon tomor, de nem kelt rossz zsiros erzest az ajkakon, es csodak csodaja, nalam a szin sokaig megmarad es az ajkaim is apoltak maradnak, nem szarad ki meg eves,ivas utan sem. Imadom, es tobb arnyalatot is befogok szerezni belole. Szivesen adok 5 csillagot ra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

BettyBabu

2017. június 21.

Nagyon jo termek, azt gondolom hogy ha valaki imadja a sminkeket akkor egy kötelezö darab.
Mivel a L'oreal-hoz tartozikma Nyx es nala köztudott hogy igen csak jeleskedik az allatkiserletezsekben ezert el kell vennem töle 2 csilagot

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

lantosrebekaaaaAa

2017. június 19.

"tres leches" árnyalatban szereztem be (11-es árnyalat).
Nagyon tetszik, hogy nude-os vonalt képvisel, szinte nem is látszik, mégis fontos része a mindennapi sminkemnek. Mivel a munkahelyemen nem megengedett az erős ajakszínezők használata, nagyon örültem hogy rátaláltam erre a csodásan pigmentált termékre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

"tres leches" árnyalatban szereztem be (11-es árnyalat).

meteora

2017. június 8.

Funnel Dilight árnyalat van meg. Na ez aztán intenzív és pigmentált . A tartósságával meg vagyok elégedve ,hozzám képest tartós. Pozitív csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

dali

2017. június 7.

Apple Crisp (05, élénk vörös kék undertone-nal) árnyalatban van meg és rajongok érte. Hosszú órákon át csillog (nem pusziálló!), és miután leszárad is megtartja a szép piros színét. Az árát abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Diisostearyl Malate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Silica Dimethyl Silylate, Paraffin
Emulgeálószerek: Sorbitan Sesquioleate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate