NYX Professional Makeup

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: viviennealiz, Módosítva: 2017. június 22.

Kiszerelés:
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Ecsetek

Ferdén vágott fejjel és spirállal rendelkező kétvégű ecset szemöldökformázáshoz.

Eple

2020. szeptember 3.

Megkönnyíti a szemöldökformázást. Praktikus a végén található kis fésű, tökéletesen alkalmazható pomádékkal és szemöldökporokkal is. Már többször kimostam és egy szál sem hullott ki 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

BDominika25

2019. március 26.

Nemrég érkezett meg a nyx pomádéval együtt.
Eddig nagyon szeretem mert precízen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Nemrég érkezett meg a nyx pomádéval együtt.
Eddig nagyon szeretem mert precízen lehet vele dolgozni.

bogi19

2019. január 27.

Tökéletes pomadehoz és precízen lehet vele dolgozni. Nem hullik, nem áll össze-vissza. Egyszerűen imadom🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 27.

Beus005

2018. október 7.

Tökéletes! Rég kutatok már egy rendes vékony ecset után. Ez a favorit. Kellően rugalmas, a kefe is jó kialakitast kapott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

viviennealiz

2017. június 12.

Nekem ez a tökéletes szemöldök ecset eddig. Szép, vékony vonalat lehet vele húzni. Nem állnak szét a szállak, eddig kb, fél éve mindennap nyúzom és hibátlan, egy szál sem hullott ki. A kefe a másik végin praktikus, és szintem megfelel a célnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.