NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyosan matt nude folyékony rúzs

12 színben kapható

Új, csomagolt! NYX Lip Lingerie Lipstick
Ár: 2600 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.
Ár: 1500 , Eladó: Merci24
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budaörs/Bp, fizetés: Posta vagy személyesen Budaörs/Bp

ronivarga2001

2021. szeptember 20.

Vékonyan felkenve nem ül be annyira az ajak ráncaiba, de egy idő után borzalmasan szárít. Nehéz leszedni, ami plusz egy nagyon hosszú napra, de néha fájdalmas a lemosás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

nylfn

2021. augusztus 24.

Nagyon szeretem az állagát, és elég tartós is. A színárnyalatok is nagyon tetszenek, tökéletes a hétköznapokra. Amikor szárazabb a szám, a felvitele előtt primert használok, de alapvetően jó a textúrája is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 24.

bunette

2021. június 28.

Tartós és nem szárítja ki a számat (primerrel használom, lehet, hogy azért nem). Imádom és minden árnyalata tökéletesen el van találva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

juccpucc

2021. január 28.

A 16os cheekies árnyalatba sikerült belenyúlnom... mattnak matt, DE a textúrája pocsék, ha egy kicsikét is száraz a szám azt nem kicsit emeli ki, összeáll és az aplikátor is nagyon sokat vesz ki belőbe. Nem hiszem hogy fogok más árnyalatával kisérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. december 25.

Meglepő, hogy nem mindenki van annyira odáig érte, mint én. Nagyon kényelmes viselet, egésznap fent marad, legalábbis nekem nagyon tartós, nem kell nap közben megigazítani. Nekem nem is szárít, és tényleg nagyon gyorsan szárad, de én nem szoktam mellé menni, általában precízen viszem fel, szóval nekem ez kifejetten pozitívum, mert zavar ha nincs megszáradva a számon.Egy nude és egy sötétbarna volt az adventi naptáramban, és a barna is szuper, a soft matte lipcreammel szemben, mivel ez nem lesz foltos, tökéletes a barna is, és ez hatalmas + pont, hogy a sötét színek is ugyanolyan szépek, mint a világosak.
Miután elfogyott a 2 mini a naptáramból, megvettem a Scandalous árnyalatot is, de biztos, hogy fogok venni még. Egyik kedvenc folyékony rúzsformulám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. december 25.

Fanni039

2020. december 16.

Exotic árnyalatban van meg, szuper tartós, sokáig elég, nem száritja ki a számat, ujravevős mindenképpen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

relinda

2020. november 15.

Ha vékonyan kened fel, akkor nem szárít! Jó a fedése, bő a színválaszték, én imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

bernadettu

2020. szeptember 6.

Adventi naptárból van meg a Seduction árnyalat.
A vírus előtti időszakban valószínűleg lepontoztam volna de egész jól bírja a maszk alatt bár kicsi rákerül a maszk szövetére, nem transfer proof.
Az applikátora nem rossz de nem is a kedvencem, inkább szajceruzat használok a körvonalhoz, mert az applikátorral nehéz precíz vonalat húzni.
Gondos előkészítéssel is max másfél órát tudok elviselni egy ilyen folyékony rúzst, így nem hiszem hogy többet beszerzek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Adventi naptárból van meg a Seduction árnyalat.

moldvaieva

2020. július 6.

Sajnos egy pozitív dolgot tudok csak elmondani erről a folyékony rúzsról, az pedig a gyönyörű árnyalatok,amikben elérhető.
Örülök,hogy nem vettem egyből 5 árnyalattal, de akár mind a 12 megvettem volna,ha nem ilyen borzasztóan szárító.Próbáltam mindenféle elképzelhető módon feljavítani, ajakradírozást végeztem, előtte egy óráig viseltem ajakhidratálót és közvetlen a rúzs használata elött is , ajakceruzát is használtam alá, de sehogy sem akart jó lenni. Egyszerűen ez egy ilyen formula, nagy mellényúlás a nyx részéről.
Összességében ennél szárítóbb , kellemetlen,húzó érzésű, csúnyán kopó és több óra után "lemezekben" leváló folyékony rúzst még nem találtam, arról nem is beszélve minden kis apró ráncba beül,minden kis ajakhibát kiemel. Az applikátorával is nehéz eloszlatni a terméket, illetve van olyan árnyalat,ami egy rétegben nem is fed jól,így 2 réteg szükséges, de sajnos az állagán csak ront a 2.réteg és még ragad is leszáradást követően...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Fehereszti

2020. június 29.

Nem lettek a kedvenceim. 2 árnyalat is megvan, de az a bajom velük hogy száraz, nehezen kezelhető, eléggé szárítja az ajkaim, de olyan kellemetlen módon. A színek szürkés árnyalatú barnás nudeok, ami a tavasz árnyalat típusomhoz nagyon nem megy (ez mondjuk nem a rúzs hibája, de tény hogy szebb barnás nudeok is lehetnének benne, elég sok fakó szín van benne). Tartós és szépen fed, de én nem nyúlok utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag