NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyosan matt nude folyékony rúzs

12 színben kapható

Ár: 1200 , Eladó: mscintia
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Körmend, fizetés: fizetéd banki átutalással, személyes átvétel
Ár: Ingyen elvihető , Eladó: hevero12
Állapot: Kb 4-5- ször használt , Helyszín: Budapest Lehel tér, fizetés: Személyes átvétel- Lehel téren, 4.30 után

moldvaieva

2020. július 6.

Sajnos egy pozitív dolgot tudok csak elmondani erről a folyékony rúzsról, az pedig a gyönyörű árnyalatok,amikben elérhető.
Örülök,hogy nem vettem egyből 5 árnyalattal, de akár mind a 12 megvettem volna,ha nem ilyen borzasztóan szárító.Próbáltam mindenféle elképzelhető módon feljavítani, ajakradírozást végeztem, előtte egy óráig viseltem ajakhidratálót és közvetlen a rúzs használata elött is , ajakceruzát is használtam alá, de sehogy sem akart jó lenni. Egyszerűen ez egy ilyen formula, nagy mellényúlás a nyx részéről.
Összességében ennél szárítóbb , kellemetlen,húzó érzésű, csúnyán kopó és több óra után "lemezekben" leváló folyékony rúzst még nem találtam, arról nem is beszélve minden kis apró ráncba beül,minden kis ajakhibát kiemel. Az applikátorával is nehéz eloszlatni a terméket, illetve van olyan árnyalat,ami egy rétegben nem is fed jól,így 2 réteg szükséges, de sajnos az állagán csak ront a 2.réteg és még ragad is leszáradást követően...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Fehereszti

2020. június 29.

Nem lettek a kedvenceim. 2 árnyalat is megvan, de az a bajom velük hogy száraz, nehezen kezelhető, eléggé szárítja az ajkaim, de olyan kellemetlen módon. A színek szürkés árnyalatú barnás nudeok, ami a tavasz árnyalat típusomhoz nagyon nem megy (ez mondjuk nem a rúzs hibája, de tény hogy szebb barnás nudeok is lehetnének benne, elég sok fakó szín van benne). Tartós és szépen fed, de én nem nyúlok utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

reka114

2020. június 29.

Hidratálás után is iszonyatosan kiszárítja a szám, nem szeretem az állagát, kellemetlen érzést kelt. Alig használtam, egyáltalán nem érte meg az árát számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

enimandoki

2020. június 25.

Eloszor is a "tudosok" figyelmebe ajanlanam, hogy ehhez a ruzshoz alaposan ala kell hidratalni! Tobb oran at tart nem kopik le evesnel sem! Legyetek szivesek utana jarni a dolgoknak mielott lehuznatok teljesen. Nekem tokeletesen bevalt imadom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

vikofrivia

2020. június 17.

Itt vettem a Lace detail árnyalatot, nagyon nagyon tetszett swatchokon, de féltem, hogy túl világos lesz. Éééés az is lett. DE! egy kicsit sötétebb szájceruzával isteni és a színe sem lesz nagyon más, csak szimplán viselhetőbb árnyalatú. Az éveseket eddig jól viselte, nem kopott meg, de nem hiszem, hogy újravenném. Alapvetően nem vagyok a folyékony rúzsok híve, csak ez az árnyalat fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

iifenopy

2020. május 27.

Kicsit túlságosan szárít de liquid lipstick esetében ez szinte mindig így van, egyébként tartós formula és szép színei vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

bubblegum67

2020. április 13.

Honeymoon árnyalat van meg. Nem túl barna, illeszkedik a bőröm színéhez. Szárítani szárít, alá szoktam hidratálni. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

hgabriella97

2020. március 25.

Két árnyalatom van, 04 Ruffle Trim és 06 Push Up. Ezek az első igazi folyékony rúzsaim. Nagyon szépek, krémesek, gyorsan száradnak, és tartósak. A Push Up nagyon illik hozzám, hétköznapokra tökéletes. Arra kell figyelnem, hogy ne olyan "vastagon" kenjem fel az ajkamra, mert akkor nem lesz szép a végeredmény.

update: egy idő után vettem észre, hogy nagyon ragad és szárítja az ajkam, ezért már nem olyan szívesen használom ezt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

timzs

2020. március 3.

Szörnyen szárít, bármit csinálok, egyszerűen szánalmasan néz ki szájon. Fura állaga van, és amikor végre egyenletes, olyan jól odaszárad, hogy aztán darabokban hullik le az első alkalommal, hogy innál egy korty vizet. Millió dolgot, módszert, trükköt próbáltam, tényleg nagyon szerettem volna szeretni, de egyszerűen nem ment, nem működött a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

sprefectesse

2020. február 23.

Ez Embellishment nevű, hideg mályvás/lilás árnyalat gyönyörű, és frissen felkenve ez lenne a legjobb nude árnyalatom, DE egy rétegben nem, nem, nem és nem bírom rendesen eloszlatni, mert a második húzásra már ugyanannyit visszaszedek, mint amennyit felkennék. Ezzel nem lenne óriási baj, ha tartaná a színét, de nem tartja, és amikor elkezd besötétedni, ugyan nagyon szép szín lesz, de kiütköznek a foltok, ahol nem fed tökéletesen.
Ekkor szokott az következni, hogy rámegyek egy második réteggel, amitől azonnal szinte pikkelyes hatása lesz, ahol a réteg az ajkam kis ráncain megtörik, és egész nap húz, nem kényelmes, nem tetszik.

Még megpróbálom menteni a menthetőt, és felhajtani valami árnyalatában jó szájceruzát, hogy hátha aláalapozva jobb lesz az eredmény, mert a színe tényleg mesés, de azért nem vagyok kifeszülve a teljesítményétől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag