NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyosan matt nude folyékony rúzs

12 színben kapható

Ár: 2500 , Eladó: Skatus17
Állapot: Új, Helyszín: Sopron, fizetés: Utalás
Ár: 2600 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
sarria

2019. november 8.

Előnyére válik, hogy nem szárítja ki az ajkakat, nem kellemetlen a viselete, viszont nem is túl tartós. Pár óra elteltével újra kell applikálni és habár egyenletesen halványodik - nem szép látvány. Az aplikátorral se vagyok kibékülve, túl nagy és nem szerencsés a fej kialakítása. Viszont szép a színpalettája és egy egyszerű hétköznapra simán megállja a helyét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Hanna27

2019. október 30.

Enyhén pigmentált, közepesen tartós. Szeretem benne, hogy fokozatosan és egységesen kopik.
Szép árnyalatai vannak, többet is megvásároltam, hétköznapra tökéletesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Szép árnyalatai vannak, többet is megvásároltam, hétköznapra tökéletesek.

liljaa

2019. szeptember 17.

Nekem a Honeymoon van meg, természetes hatású, nem szárít, szuperkényelmes viselet. Komfortérzet szempontjából a valaha volt legkedvencebb rúzsom ez. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

dorottyacs

2019. augusztus 6.

Imádom! Extra tartós evés ivás sem akadály neki, színek nagyon jól pigmentáltak, természetesek !Annyira kényelmes érzés viselni mintha semmi se lenne az ember ajkain. Nagy kedvenc!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

ptszandi

2019. augusztus 3.

5 színben rendeltem, nagyon tartós, könnyen megszárad. Elèg jól viseli az evés, ivást ☺️
Simán kipróbálnám a többi színt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Simán kipróbálnám a többi színt is.

Veronika3

2019. május 18.

Nekem a 18-as chasmire silk árnyalatban van meg. Ez a szín konkrétan az álmom. Nagyon nagyon szép. A rúzs hosszantartó de mégis kényelmes. Viszon nem kap 5 csillagot mivel a szám elég "ráncos" lesz pedig ennyi pénzért szerintem lehetne javítani ezen. Viszont nagyon szeretem a tartósságot és a színt, így szinte minden nap hordom❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 18.

zsucci93

2019. április 3.

Gyönyörű minőség, megfizethető áron. Kíváncsiságból beszereztem egyet és csak azért nem veszek egyelőre tíz másikat, mert túl sok rúzsom van így is :)) szépen tart nap közben, természetesen kopik, de szépen újra lehet rakni, nem csomósodik össze, nem kezd el töredezni a számon. Az én ajkaimat nem szárítja ki, bár nem vagyok rá túl hajlamos egyébként sem. Ha kiürül egy kicsit a kollekcióm biztos veszek belőle újakat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

MaDalma

2019. április 1.

Hidratálás nélkül a szárítósabb kategóriába tartozik. Nagyon szépek a színek, tartós, könnyen felvihető, szép mattra szárad. Mindenképpen ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

olizbo

2019. március 25.

A Lie to Me nevű árnyalatot vettem meg pár hónapja.Szinte minden nap használom,imádom a színét,és a pigmentáltságát.Az egyetlen gondom vele,hogy szárít.De ezt könnyen el lehet kerülni,ha megfelelően hidratálja a száját az ember használat előtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

slasherin

2019. március 18.

Nagyon szép színe van, kevés is elég, hogy rendesen fedjen és baromi tartós. Tény, hogy alá kell hidratálni, de nagyon szépen mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag