NYX Professional Makeup

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissC, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Matt finist biztosító sminkfixáló spray

Ár: Akció! 2000Ft+szállítási ktg , Eladó: nita358
Állapot: Új,bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost/csomagküldő automata vagy személyes átvétel Debrecenben

Bevimici

2020. május 6.

Bomba biztosan tart! Viszont nem túl olcsó úgyhogy főleg bulik alkalmával fújok belőle 2-3at aa sminkemre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

SpinnerCat

2020. március 26.

Az eddigi sminkfixálók, amiket próbáltam (Alverde, Avon) nem váltak be, ragacsos utóérzetet hagytak, így a legfőbb kívánalmam az volt, hogy ez a kellemetlen érzés ne legyen, viszont túl drága termékkel sem akartam kísérletezgetni. Nekem ez tetszik, nem ragad, inkább finom érzet. Bár nem mattít kifejezetten, a sminket szerintem tartósabbá teszi (bár ki tudja, lehet, hogy csak placebo?). Még tesztelgetem, az is lehet, hogy a későbbiekben egy márkásabb termékre is beruházok - arra mindenképp jó volt, hogy felülírjam az eddigi negatív tapasztalatokat a sminkfixálókkal szemben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

kawaiichan

2020. március 4.

Szeretem. Biztos nem egy urban decay all nighter, de 3000 forintért (vs 8000 ud) jól fenntartja a sminkemet, és matt is maradok egész végig.
Kibírok egy izzadós edzést, minden rendben vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 4.

Kibírok egy izzadós edzést, minden rendben vele.

timzs

2020. március 3.

Azt nem mondanám, hogy mattít, de legalább egészen jól fent tartja a sminket, majdnem egész nap általában. Már a harmadikat vagy negyediket fogyasztom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

svirag

2020. január 19.

Valóban nem mattít és számomra a tartósságon se nyom annyit hogy megérje használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

Minimasni

2019. december 18.

Nem mattít, tartósságát sem növeli a sminkemnek! Nem veszem újra!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

Nem mattít, tartósságát sem növeli a sminkemnek! Nem veszem újra!

casa17

2019. október 27.

A másodikat használom belőle, jó kis fixáló, bár sajnos abszolút nem mattít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

A másodikat használom belőle, jó kis fixáló, bár sajnos abszolút nem mattít...

Keryke

2019. október 22.

Az egyik legjobb fixáló a bőrömön. Egyenletesen lehet permetezni, és teljesen tartós marad a sminkem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Blackxentric

2019. augusztus 16.

Nekem nem igazán mattít, de tartósabbá teszi a sminkem. Nem veszem újra, mert keresem az igazit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

hordosnati

2019. március 4.

A kis kiszerelését vásároltam meg, viszont én egyáltalán nem tapasztalom a MATT hatást... A sminkemet szépen a helyén tartja, viszont én nagyon vártam a mattítást..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Hidratálók: Butylene Glycol