NYX Professional Makeup

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissC, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Matt finist biztosító sminkfixáló spray

Ár: 2000 , Eladó: mflora
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Monor, fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel Monor vagy időnként Pest
Ár: 2600 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel bárhol Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

juccpucc

2021. február 10.

Nincs vele bajom, de nem egy csodaszer. Szépen egységesít, az alapozóm is mattít és van hogy elfelejtem a sprayt és úgy sem fényesedek ki, szóval a mattító hatásáról nem tudok nyilatkozni. Az illata semleges. Ár érték arányban iszonyat drága. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

dorottya96

2021. január 16.

Épp nem volt dewy a boltban, ezt hoztam el helyette. Hiba volt. Ég és föld a kettő. Ez kiemel minden bőrhibát-húzódik tőle a bőr, kellemetlen érzést nyújt egész nap.. de mattnak legalább matt az első 3 órában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Zseb14

Korcsoport: < 18
2020. november 23.

Semmi haszna nincs sajnos. 50% kedvezménnyel vettem de így se éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 23.

Semmi haszna nincs sajnos. 50% kedvezménnyel vettem de így se éri meg.

infernal

2020. szeptember 10.

Nem vettem észre, hogy bármit is mattítana. Inkább elrontja a sminket, minthogy fixálná. Hamarabb kell újra púdereznem az orrom, stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

reka114

2020. július 12.

Kíváncsiságból vettem meg, még sose volt setting spray-m, de egyből megszerettem. Kellemes illata van, lényegesen tartósabb a sminkem és az arcom is mattabb, habár egyébként sem lenne túlzottan fénylő. Nekem kifejezetten bevált, viszont az árát sokallom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

GZsanka001

2020. június 22.

Életem első fixálója , amiért eredetileg vettem a mattító hatásért az sajnos nem igazán érvényesült rajtam de ami biztos ,hogy tartósabb volt a sminkem amikor ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Bevimici

2020. május 6.

Bomba biztosan tart! Viszont nem túl olcsó úgyhogy főleg bulik alkalmával fújok belőle 2-3at aa sminkemre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

SpinnerCat

2020. március 26.

Az eddigi sminkfixálók, amiket próbáltam (Alverde, Avon) nem váltak be, ragacsos utóérzetet hagytak, így a legfőbb kívánalmam az volt, hogy ez a kellemetlen érzés ne legyen, viszont túl drága termékkel sem akartam kísérletezgetni. Nekem ez tetszik, nem ragad, inkább finom érzet. Bár nem mattít kifejezetten, a sminket szerintem tartósabbá teszi (bár ki tudja, lehet, hogy csak placebo?). Még tesztelgetem, az is lehet, hogy a későbbiekben egy márkásabb termékre is beruházok - arra mindenképp jó volt, hogy felülírjam az eddigi negatív tapasztalatokat a sminkfixálókkal szemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

kawaiichan

2020. március 4.

Szeretem. Biztos nem egy urban decay all nighter, de 3000 forintért (vs 8000 ud) jól fenntartja a sminkemet, és matt is maradok egész végig.
Kibírok egy izzadós edzést, minden rendben vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 4.

Kibírok egy izzadós edzést, minden rendben vele.

timzs

2020. március 3.

Azt nem mondanám, hogy mattít, de legalább egészen jól fent tartja a sminket, majdnem egész nap általában. Már a harmadikat vagy negyediket fogyasztom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Hidratálók: Butylene Glycol