NYX Professional Makeup

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissC, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Matt finist biztosító sminkfixáló spray

Ár: 2600 , Eladó: nnorka
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 3500 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: készpénz, személyes átvétel Budapesten bárhol
Blackxentric

2019. augusztus 16.

Nekem nem igazán mattít, de tartósabbá teszi a sminkem. Nem veszem újra, mert keresem az igazit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

hordosnati

2019. március 4.

A kis kiszerelését vásároltam meg, viszont én egyáltalán nem tapasztalom a MATT hatást... A sminkemet szépen a helyén tartja, viszont én nagyon vártam a mattítást..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

karaibrahimgil

2019. február 23.

Sokkal jobb, mint az Avon vagy az ArtDeco fixálói, de az Oriflame-ét például jobban szeretem nála. Jó a szórása, egyenletesen lehet vele permetezni, se nem túl vizes, se nem túl ragacsos a hatása, de számomra kicsit kellemetlen az illata. Nem tudom, mennyire mattít, mert az orrom környéke egy-két órán belül átfénylik a púderezés ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

96viktoria

2019. február 22.

DW alapozóval jól működik együtt, én szeretem, fixálja a sminkem és ha egy kicsit is elkezd fényleni az arcom lefújom és azonnal lemattítja.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

Dortya

2019. február 18.

Az egyetlen fixáló ami mellett érzem hogy tartósabb az alapozóm. :) Nagyon ajánlom, szépen, egységesen fújja a terméket az arcra, nem "foltos", nincsenek nagyobb cseppek, egyszerűen imádom!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

bugeyes

2019. február 2.

Újabb ud.: Már bánom, hogy anno totál lepontoztam, mivel azóta high end fixáló spray-ket is használtam, de annyival nem teljesítettek jobban, mint ez a termék. Erre ékes példa, hogy nyáron is őt használtam és akkor jött ki igazán, hogy igenis számít, hogy fixáltam vele a sminkem. Még keresem az igazit, de igazságtalan voltam vele. Ár-érték arány miatt szerintem érdemes tenni vele egy próbát.

UD: Feltornászta magát egy csillaggal, de csak azért, mert valamennyire egységesíti a sminket, amúgy a leglényegesebb funkcióját nem tudja ellátni.

2018. február 22. Őszintén nem vettem észre semmilyen különbséget a sminkem tartóssága tekintetében, pedig két hete tesztelem. Ez a termék sajnos elég gyenge eresztés...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

EnciVarga

2019. február 1.

Korabban a trend it up fixalojat hasznaltam, aminek elromlott a szorofeje, igy sok viszonyitasi alapom nincsen. Szepen tartja a sminket, a permetet is viszonylag jol adagolja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Fruzsina0620

2019. január 7.

Nem tud sokat ez a termék számomra. Kipróbáltam, de olyan semmilyenek éreztem. Nem éreztem az a wow hatást, mint mondjuk a Mac Fix+plustól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Nagyon szeretem, sokáig és szépen fixálja a bőröm. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Nagyon szeretem, sokáig és szépen fixálja a bőröm. Újravevős.

gretik246

2018. december 12.

Fixálni valóban jól fixálja a sminket, egy hosszabb bulit is kibír így a sminkem :D.
A mattító hatása annyira nem jó, de ár-érték arányban ez eddig a legjobb fixálóm, többször újravettem már.
A -1* csak azért, mert átfénylik tőle a bőröm, de összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Hidratálók: Butylene Glycol