NYX Professional Makeup

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissC, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Matt finist biztosító sminkfixáló spray

Rekalf6

2022. március 10.

Nagyon szeretem, szép finish-t ad az arcomnak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 10.

Nagyon szeretem, szép finish-t ad az arcomnak!

Rencsi93

2021. november 28.

Sok jot olvastam rola, es mivel regota szerettem volna egy jo kis matt vegeredmenyt biztosito fixalot ezert megvettem es kb. 2-3 hete hasznalom minden egyes sminkeles elott es a mar kesz smink utan is.
Nincs viszonyitasi alapom mas fixalokhoz kepest, de en osszessegeben nagyon megvagyok elegedve ezzel a kis permettel. Szeretem is hasznalni, nem irrital, nem pattogtam ki tole.
Mmindig a taskamban tartom, foleg nyaron hasznos kis termek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

Mmindig a taskamban tartom, foleg nyaron hasznos kis termek.

Fanni26

2021. november 27.

Akciósan vettem a Sex Education kiadást. A fixálás részét szuperül teljesíti, azért jár a max pont, viszont a mattítás nálam nem tart sokáig, max 1-2 órával bírja tovább a bőröm, mint nélküle. Ennek ellenére szeretem használni, eddig a legjobb fixáló, amit próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 27.

Noncsi915

2021. október 2.

Nem rossz. Jól mattít és fixálja a sminkem. Bár a T-vonal egy idő után kifényesedik, tűrhető mértékben. A smink nap végére is szépen a helyén marad.
Sokáig elég a mini kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 2.

Sokáig elég a mini kiszerelés.

juccpucc

2021. február 10.

Nincs vele bajom, de nem egy csodaszer. Szépen egységesít, az alapozóm is mattít és van hogy elfelejtem a sprayt és úgy sem fényesedek ki, szóval a mattító hatásáról nem tudok nyilatkozni. Az illata semleges. Ár érték arányban iszonyat drága. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

dorottya96

2021. január 16.

Épp nem volt dewy a boltban, ezt hoztam el helyette. Hiba volt. Ég és föld a kettő. Ez kiemel minden bőrhibát-húzódik tőle a bőr, kellemetlen érzést nyújt egész nap.. de mattnak legalább matt az első 3 órában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Zseb14

2020. november 23.

Semmi haszna nincs sajnos. 50% kedvezménnyel vettem de így se éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 23.

Semmi haszna nincs sajnos. 50% kedvezménnyel vettem de így se éri meg.

infernal

2020. szeptember 10.

Nem vettem észre, hogy bármit is mattítana. Inkább elrontja a sminket, minthogy fixálná. Hamarabb kell újra púdereznem az orrom, stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

reka114

2020. július 12.

Kíváncsiságból vettem meg, még sose volt setting spray-m, de egyből megszerettem. Kellemes illata van, lényegesen tartósabb a sminkem és az arcom is mattabb, habár egyébként sem lenne túlzottan fénylő. Nekem kifejezetten bevált, viszont az árát sokallom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

GZsanka001

2020. június 22.

Életem első fixálója , amiért eredetileg vettem a mattító hatásért az sajnos nem igazán érvényesült rajtam de ami biztos ,hogy tartósabb volt a sminkem amikor ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Hidratálók: Butylene Glycol