NYX Professional Makeup

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: MissL, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. május 29.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új gél primer fényes, friss ragyogásával hidratálja az arcbőrt és finomítja a pórusok megjelenését. Ez a vízbázisú termék emellett egyenletes alapot biztosít a sminkeléshez.

Ár: 4000 Ft + postaköltség , Eladó: MLotti
Állapot: Keveset használt, a képen látható állapotban , Helyszín: Esztergom, fizetés: Személyes átvétel Esztergomban lehetséges, ajánlott postán maradóként is megoldható

racheldawes

2020. december 14.

Most fogyott el, nagyon meg voltam vele elégedve. A Bare with me színezett hidratáló alá használtam, látványosan szebb és tartósabb volt vele a smink, nem ült bele annyira a pórusokba és a finom vonalakba a krém, valamint picit tartósabbá is tette. Nagyon tetszett az állaga és a hűsítő hatása is (utóbbi főleg meleg időben lehet hasznos), valamint semmilyen irritációt nem tapasztaltam, ami nálam meglehetősen ritka. Még az sem zavart, hogy kicsit nehezebben szívódott fel. Egyedül azért nem veszem újra, mert a nagy tégely ellenére nekem heti ötszöri használat mellett csupán 5 hétig tartott ki (pedig nem kentem vastagon), és ahhoz, hogy havi szinten újravásároljam, azért elég drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

captainbarbie

2020. július 1.

Nekem eddig szuperül működik mind a hozzá tartozó Skin Veil alatt, mind más alapozóknál. Jó érzés a bőrön, nem nehéz, nincs erős illata és szerintem szépen ül rajta akármilyen alapozó. Soknak tűnhet az ára elsőre ahhoz képest, hogy kb. drogerias kategóriába sorolandó, de nagyon kevés is elég egyszerre és hatalmas dobozról van szó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Vikktoria

2020. április 15.

Nekem elsőre kicsit furi volt az állaga, de hamar meglehet szokni. Nyáron is könnyed, szépen hidratálja a bőrömet és az alapozóval is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

JSzandii

2020. április 14.

Nekem nagyon száraz bőröm van, de ez a primer tökéletesen hidratálja és előkészíti az alapozóhoz. Egész nap tartóssá teszi az alapozót. Könnyű felvinni, nekem nagyon tetszik a zselés állaga is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Nemesene

2020. március 4.

Szerintem ez egy remek primer azoknak, akiknek száraz - extrém száraz a bőrük, tehát nekem! Észrevehetően máshogy mutat rajtam az alapozóm, ha ezt nem teszem fel alá. Szerintem nagyon mókás ez a jelly állag, kellemesen hidratál. Egyetlen problémám van ezzel a termékkel, hogy nem éppen travel friendly, ettől függetlenül egyszerűen imádom, biztosan újra fogom venni, ha elfogy ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Lina14

2019. július 31.

Kellemes, hidratált érzést ad a bőrnek, puha lesz a tapintása, de egy picit ragacsos, ami miatt ideális alapozó alá. Vicces nézni, ahog a zseléből ha kiveszel, visszasimul egyenletesre. Tartósnak egész tartós, de talán szárazabb bőrrel jobban működik, ez én zsírosammal átfénylik nap közben, fel kell itatni. Egyébként könnyű felvinni, eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract