NYX Professional Makeup

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2023. július 17.

Kiszerelés:   9,6 ml
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

"Sötét karikák a szem alatt? Törölve! Akne az arcon és a nyakon? Lefedve! Száraz foltok a bőrön? Nem ismerjük! Bőrbarát tremella gombával cica és zöld tea kivonattal dúsítva az akár egész napon át tartó hidratálásért. Könnyed formula, közepes fedéstől a magas fedésig."

13 árnyalatban kapható

Ár: 3500 , Eladó: Monicsajszi
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: Budapest Zugló , fizetés: Budapest Személyes átvétel, vagy Fox post automata 1500 házhoz 2200
Ár: 3000 Ft. , Eladó: Melda
Állapot: Két pumpálásnyi hiánnyal, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyesen is átvehető, máshova posta, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

JTifani99

2024. május 16.

Szuper korrektor. Nagyon szép a fedése, és kevés is elég belőle, így sokáig elég. Az ára kicsit magasabb de mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 16.

AzAntu

2024. május 16.

Egyik legjobb korrektor amihez szerencsém volt, nagyon szeretem a kiszerelését is, és a tartósságát, színválasztékát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 16.

olahlili

2024. május 2.

számomra semmi extra, kissé drágállom, nagyon minimális a fedése, viszont az állaga, kiszerelése jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 2.

K_Lilla08

2024. április 24.

Egyszerűen imádom! A legjobb korrektor, amit valaha próbáltam. Az állaga nagyon tetszik,fedése is szuper és szép bőrképet ad. A szem alatti karikáimat is eltünteti, emelett nem megy bele a ráncokba sem. Mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 24.

Dr.Elizabet

2024. április 3.

Nagyon jó a fedése és nagyon kevés is elég belőle, így sokáig elég. Szépen elfedi a szem alatti karikáimat és ad kis enyhe fényt is. Mindenképpen újravevős, persze csak ha majd egyszer elfogy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 3.

Dia_sz

2024. március 12.

Jó fedése van, tartós és van belőle nagyon világos árnyalat, ami nekem nagy plusz pont. Nagyon-nagyon kevés is elég belőle egyszerre, így egy tubus sokáig kitart, viszont ez nekem elég pepecselőssé teszi a felvitelt, amihez nem mindig van türelmem, ezért mostanában nem nyúlok olyan sűrűn utána. De maga a termék tényleg jó, úgyhogy ezért nem pontozom le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 12.

doudou

2024. március 10.

Imádom ezt a korrektor! Teljesen megértem a rajongást körülötte, amit itt olvasok róla, és amit a külföldi videókban is viszontlátok. Az előttem levő vélemények közt olvastam, hogy erős a fedése. Ezt viszont egyáltalán nem mondanám. Kellemes fedése van, száraz bőrrel rendelkezőknek kötelező darab. Egyszerűen gyönyörűen mutat a bőrön, enyhén fényes a finishe. Még alapozóként is tökéletesen megállja a helyét. Az eredmény mindenképp egy egészséges bőrkép. Végre egy olyan drogériás korrektor, ami száraz bőrön is csodásan működik! Nekem a márka saját púderével együtt még 10 óra elteltével is szépet mutat:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 10.

PSophiee

2024. március 8.

Az itteni jó vélemények hatására vettem meg, de sajnos nekem nem jött be.
Szépen eldolgozható, enyhe fedesű korrektor, könnyű, kellemes állaga van, de sajnos egyáltalán nem tartós. Újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 8.

Az itteni jó vélemények hatására vettem meg, de sajnos nekem nem jött be.

GR33DYB4BY

2024. február 26.

Nagyszerűen fed, egész nap a helyén marad. A HD fix powder-rel együtt asználva meg ha lehetne, akkor 6* lenne.
Örülök, hogy végre drogériákban is látni és nem csak a neten.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 26.

Örülök, hogy végre drogériákban is látni és nem csak a neten.

Serpentina

2024. február 22.

Szerettem volna szeretni, de minden használat után megbántam, hogy felkentem.
Többféle állagú arckrémmel és fényvédővel kipróbáltam alatta, hátha az a probléma, de rajtam sajnos nem működik.
Nagy kiszerelésű, ami pozitívum lenne, ha tenné a dolgát. Könnyen eloszlatható a bőrön.
Nehezen találok alapozó terméket a nagyon világos és hideg tónusú bőröm miatt. Ebből a legvilágosabb árnyalat csak egy leheletnyit sárgásabb a tökéletesnél, egyébként meg vagyok elégedve a színnel. Éppen ezért szomorú, hogy nem passzolunk össze.
Kb. 20 percig egyenletes és álomszép hatású, de rövidesen apró darabokban áll össze az anyag az egész arcomon.
Bár szerencsére nem szárít, mégis száraz kinézetű borzalom borítja a bőrömet, ami az orr területén a leglátványosabb. Mintha egy vedlőfélben lévő kígyó lennék.
Az arc száraz pontjait és kisebb sebeit, egyenetlenségeit nem fedi el, hanem méginkább felhívja rájuk a figyelmet,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

Szerettem volna szeretni, de minden használat után megbántam, hogy felkentem.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Nem ragadós emolliens anyag hidratáló tulajdonsággal, mely a krémet könnyen kenhetővé teszi és selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Bizonyos összetételekben nem elzáró filmréteget kölcsönöz a fokozott bőrvédelem érdekében. Egy 10 önkéntessel végzett tanulmányban azt találták, hogy a polydecene-nek van bőröregedés elleni hatása is (legalábbis az ásványi olajhoz viszonyítva, merthogy az volt a viszonyítási alap). Tiszta és hipoallergén bőrpuhító, amely babaápolási termékekhez is ideális.

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.