NYX Professional Makeup

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: javi, Módosítva: 2019. február 6.

Kiszerelés:
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Ecsetek

Alapozó felviteléhez és eloszlatásához használható szintetikus ecset.

zita98

2020. május 3.

Kicsit féltem megvenni az ára miatt,nehogy az legyen, hogy jó drága és semmire se jó..
DE! Nagyon is jó, ennyire jó alapozó ecsetem nem volt még. :D
Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

DE! Nagyon is jó, ennyire jó alapozó ecsetem nem volt még. :D
Megérdemli az 5 csillagot.

BoReka

2020. január 22.

Én maximálisan meg vagyok vele elégedve. Mondjuk szerintem túlságosan drága, és nevetséges, hogy egy új alapozóhoz új ecset kell, de én szerencsére ajándékba kaptam és másik alapozókkal is nagyon jól működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.