NYX Professional Makeup

Ár:   5490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   25 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztiis, Módosítva: 2019. február 12.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mattító hatású arcprimer.

Vikktoria

2020. április 15.

Tényleg elég sűrű a textúrája, de nem is ajánlják egész arcra csak T-vonalra. Nem szoktam minden nap használni, csak ha nagyon tartós sminkre van szükségem, arra viszont tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

JSzandii

2020. április 14.

Egy fotózásra vagy divatbemutatóra remek termék. Az egész arcra való használatát nem ajánlanám, inkább azokon a területeken, ahol hajlamos átfényleni napközben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

SzarkaVivien

2020. február 12.

Egyrészt, ahogy az előttem lévő is írta, nagyon sűrű, nem lehet eldolgozni, másrészt pedig nekem szárítja a bőröm. Mattosítani nekem azért mattosított, viszont iszonyatosan kiszárítja a bőröm, emiatt nem tudom tovább használni. Nagyon sajnálom, eladói ajánlás volt, ezért mertem megvenni, de úgy látszik pénzkidobás lett végül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 12.

Lina14

2019. március 10.

3 használat utan kivágtam. nagyon vaskos, nem terül szépen, vagy kukacosodik, vagy felemelkedik az alapozó ha megpróbálom eldolgozni az alapozót rajta. nem is tartja mattan az arcot, nem tudom semmire sem használni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.