NYX Professional Makeup

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, Módosítva: 2019. december 3.

Kiszerelés:
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Szépítő eszközök

A ceruzahegyező pillanatok alatt éles hegyet varázsol a ceruzákra, hogy mindig pontos és tökéletes sminket tudj készíteni.

• könnyen és gyorsan hegyezi meg a fából készült ceruzákat
  • pengéje rendkívül éles

silence

2019. december 28.

Douglasban vettem, mert SOS szem/szájceruza hegyezőre volt szükségem.
Igazából nem voltak nagy igényeim egy ceruzahegyezővel kapcsolatban, csak hogy tegye a dolgát.
Viszont be kell látni: hegyező és hegyező között is van különbség! (előtte egy nevesincs hegyezőt használtam vagy 20 éve - lehet, hogy annak már az éle is kiment)....
Ez nagyon jó éles, könnyű a használata és nagyon praktikus a forgácstartálynak köszönhetően.
Plusz pont jár neki azért is, mert a normál ceruzaméret mellett vastag ceruzák hegyezésére is van lehetőség egyben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Douglasban vettem, mert SOS szem/szájceruza hegyezőre volt szükségem.