NYX  #Thisiseverything Ajakápoló Olaj

NYX Professional Makeup

NYX #Thisiseverything Ajakápoló Olaj

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mautika, Módosítva: 2019. január 21.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Ajakápolók

• Különleges összetevőkkel: mandula, csipkebogyó, jojoba
  • Enyhe csillogással
  • Vanília és cseresznye illattal

5 árnyalatban kapható

vzsm02

2021. február 18.

Szuper választás volt, halvány rózsaszín van nekem, magában is használom, csupán egy kis fényt ad, de hidratál és puhít. Nem ragad, mint a szájfények, ár-érték arányban is megfelelő. Szerintem is jobb, mint az ajakbalzsamok, én újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

tara95

2020. november 3.

Hiányzott még valami a rendelésemhez, akciósan bedobtam a kéket a kosárba, mert izgalmasnak tűnt . Kellemes, könnyed, nem ragacsos, szépen hidratál. Az illata számomra kissé émelyítően cukros, íze-színe nincs. Arra tökéletes, hogy sminkelés előtt gyorsan feldobom, mire végzek letörlöm és szép alapom van a rúzshoz. 1600 ft-ot bőven megért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Dudoka77

2020. szeptember 17.

Ahhoz, hogy intenzív hatása legyen, szinte félóránként kenni kéne. Nem igazán dúsít, és a fénye is igen hamar eltűnik az ajkakról, de legalább nem kényelmetlenül ragacsos, mint sok társa. Nyomába sem ér a Rival de Young golyós ajakolajának. Részemről pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Terkabarka

2020. július 8.

Nem rajongok a NYX márkáért, de ezt az ajakápoló olajat kifejezetten szeretem. Sheer Berry árnyalatban van meg és sokkal-sokkal jobb, mint a labello színezett ajakápolói. Ad egy enyhe, szép színt, nem ragad, nagyon kellemes érzés viselni. Nem hidratál olyan hú de kiemelkedően, de legalább nem is szárít, mint a legtöbb színezett ajakápoló.Télre szerintem kevés lenne, így nyáron pont jó. Az ára sem vészes, ennyit bőven megér

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

pont

2020. június 26.

én elégedett vagyok vele, kb pont azt hozza, amit ígér. szerintem utoljára talán gimi elején használhattam ilyen 'szájfényes' jellegű termékeket, de ég és föld. ezt nem kellemetlen viselni, nem ragad össze a szám tőle, szépen terül. persze érezni, hogy ott van, de nem zavaró. abban nem vagyok biztos, hogy konkrétan nagyon hidratálna, de nem szárít, nekem már ez is elég.
hatalmas tartósságot nem kell tőle várni, de egy ilyen cucc nem is arra lett kitalálva, hogy kihúzza a nap végéig. első evésig bírja kb.
nekem a rózsaszínes árnyalatú van meg, ad egy enyhe színt a szájnak, kicsit teltebbnek is tűnik tőle. természetes vastag, pigementáltabb szájon biztos még jobban is mutat, rajtam kicsit semmilyen, de ez nem feltétlen a termék hibája, ennyi pénzt szerintem megér, felüdülés a sok nehéz, matt rúzs után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Vikktoria

2020. április 15.

Nekem is az adventi kalendáriumból van meg egy mini verzió, inkább olyan az állaga mint egy szájfény, viszont tényleg jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

JSzandii

2020. április 14.

Sokkal jobb ajakápoló mint egy labello.. Tényleg hidratálja az ajkakat a benne lévő olajok segítségével, kényelmes viselni, mert nem ragad. Az illata remek! Csodákra képes ez a termék..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

bernadettu

2020. január 17.

Adventi kalendáriumból van, érdekes mert én meg első pár használatnál egy egyszerű szájfénynek éreztem, nem érzem olajosnak, nem ragad, ha reggel nem ezt használom, akkor hiányzik.
Mostanában még a Lovely folyékony matt rúzsa is szárítja az ajkaim, Nyx Lip Lingerie rúzs alá is jó, hogy ne legyen kellemetlen húzódó érzés az ajkakon, persze emiatt a rúzs tartóssága csökkenni fog, de örülök neki, hogy végre tudom hordani azokat a rúzsaimat is amik szárítanak de egyébként tetszene a színük.
Kíváncsi vagyok meddig lesz elég ez a 8 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Kíváncsi vagyok meddig lesz elég ez a 8 ml.

Black Fairy

2019. december 8.

Nem tudom, milyen állagra számítottam, de hogy nem ilyenre, az biztos...Sokkal sűrűbb, mint amit egy olajból kinéztem volna, de nagyon kényelmes viselet: nem tapad, nem nehezíti el az ajkakat, olyan, mintha ott se lenne, nem folyik le az ajkaimról...A tartóssága is nagyon jó, védi a számat a kicserepedéstől (ugye ez a hideg-fűtésszezon nem tesz jót neki, meg patkó van az ajkamban, ami folyamatosan dörzsöli a bőrt), a száraz ajkakat kellemesen hidratálja...óvatos ivással még érzem, hogy valamennyi marad rajtam belőle, evésnél lekopik...Ha nem eszek, 6 órán át "vigyáz" az ajkaimra...

Sheer árnyalat van meg, ennek csak fénye van, színe nincs, nagyon kedvelem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Sheer árnyalat van meg, ennek csak fénye van, színe nincs, nagyon kedvelem! :)

Fehereszti

2019. augusztus 30.

Szeretem, de csak 4 csillag, 5 nálam az amitől teljesen odavagyok, és azért ez annyira nem okozott nagy szerelmet. Szép fénye van és szépen ápolja is az ajkaimat. A sheer lavender szín van meg, kifejezetten szeretem, mert attól hogy amúgy teljesen áttetsző, van egy lilás fénye amit imádok. Viszont illata az enyémnek totál nincs, picit ragad ami fura mert elvileg olaj, és nem lett olyan hatalmas nagy szerelem. Ettől függetlenül szeretem és nagyon jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate