NYX  #Thisiseverything Ajakápoló Olaj

NYX Professional Makeup

NYX #Thisiseverything Ajakápoló Olaj

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mautika, Módosítva: 2019. január 21.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Ajakápolók

• Különleges összetevőkkel: mandula, csipkebogyó, jojoba
  • Enyhe csillogással
  • Vanília és cseresznye illattal

5 árnyalatban kapható

Fehereszti

2019. augusztus 30.

Szeretem, de csak 4 csillag, 5 nálam az amitől teljesen odavagyok, és azért ez annyira nem okozott nagy szerelmet. Szép fénye van és szépen ápolja is az ajkaimat. A sheer lavender szín van meg, kifejezetten szeretem, mert attól hogy amúgy teljesen áttetsző, van egy lilás fénye amit imádok. Viszont illata az enyémnek totál nincs, picit ragad ami fura mert elvileg olaj, és nem lett olyan hatalmas nagy szerelem. Ettől függetlenül szeretem és nagyon jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

jvivi

2019. augusztus 29.

Szuperül ápolja az ajkakat és gyönyörű fénye van. Én szájfény helyett használom, szerintem egy szájfényhez hasonlítva kevésbé ragacsos, de nem is olyan tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Klau16

2019. július 6.

Az ádventi kalendáriumba volt belőle 2 kicsi. Imádtam őket, amint elfogyott egyből megvettem a kék nagy verziót. Imádom. Tökéletes szájfény és egybe nagyon hidratál is. Egyáltalán nem ragad. Mindenkinél egy kötelező termék kéne legyen a táskába.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

hennniii

2019. május 27.

Szép fényt ad az ajkaimnak és jól is hidratálja, jó kis vétel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Szép fényt ad az ajkaimnak és jól is hidratálja, jó kis vétel!

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. február 19.

Ajakápolónak tényleg nagyon jó, viszont olyan szép vizes hatása van, hogy szerintem nem csak otthonra jó, ha vigyázunk rá mert tényleg elég ragacsos, de amúgy kényelmes, és szerintem szájfénynek is simán megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 19.

chi0731

2019. január 28.

Tényleg egy használat után is láthatóan puhábbak és ápoltabbak lettek az ajkaim.
Sajnos egy kissé ragadós, így inkább otthoni használatra javasolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Sajnos egy kissé ragadós, így inkább otthoni használatra javasolnám.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate