NYX  #Thisiseverything Ajakápoló Olaj

NYX Professional Makeup

NYX #Thisiseverything Ajakápoló Olaj

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mautika, Módosítva: 2019. január 21.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Ajakápolók

• Különleges összetevőkkel: mandula, csipkebogyó, jojoba
  • Enyhe csillogással
  • Vanília és cseresznye illattal

5 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BTimi24

2022. május 3.

Nagyon bevált, kellemes érzés az ajkakon, szép fényes, viszont nem ragacsos. Egy idő után lekopik de könnyen újra lehet kenni tükör nélkül is. Viszont nem kell tőle komoly hidratálást várni, arra carmexet használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Cosette

2021. december 28.

Két színben van meg: halvány rózsaszín (átlátszó) és sötét rózsaszín csomagolású. A halvány rózsaszínnek a végén járok, kellemes illatú, színtelen sűrű kence. Nem egy világrengető ajakolaj, de szép fényt ad és puhítja az ajkakat, kellemes viselni napközben. Amiben nyerő viszont, hogy a nyxes matt rúzsok alá a legjobb választás, más hidratálót nem is használok alájuk. A sötét rózsaszín új szerzemény, fél áron. Elsőre nem tetszett a színe, sötétnek éreztem, de hagytam magamon. Kb fél óra után kissé csökkent a fénye, a szín "belesimult" az ajkakba és amolyan "frissen a csókcsatából" kinézetet kölcsönzött. Emellett pedig nagyon szépen puhította az eléggé kiszáradt ajkaimat, ami plusz pont. No make up makeup napokra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 28.

rosiecheecks

2021. december 13.

nekem a kek szinu van belole. mint a keksegbol sejthettem volna egy kekes reteget hagy fent amikor felkeni az ember lanya.MAga a termek nem rossz, de teljesen kiszaradt cserepes ajkakat nem hozza vissza, ahhoz kemenyebb eszkozok kellenek. De home office kozbeni hidratalashoz megteszi

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 13.

vzsm02

2021. február 18.

Szuper választás volt, halvány rózsaszín van nekem, magában is használom, csupán egy kis fényt ad, de hidratál és puhít. Nem ragad, mint a szájfények, ár-érték arányban is megfelelő. Szerintem is jobb, mint az ajakbalzsamok, én újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 18.

tara95

2020. november 3.

Hiányzott még valami a rendelésemhez, akciósan bedobtam a kéket a kosárba, mert izgalmasnak tűnt . Kellemes, könnyed, nem ragacsos, szépen hidratál. Az illata számomra kissé émelyítően cukros, íze-színe nincs. Arra tökéletes, hogy sminkelés előtt gyorsan feldobom, mire végzek letörlöm és szép alapom van a rúzshoz. 1600 ft-ot bőven megért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Dudoka77

2020. szeptember 17.

Ahhoz, hogy intenzív hatása legyen, szinte félóránként kenni kéne. Nem igazán dúsít, és a fénye is igen hamar eltűnik az ajkakról, de legalább nem kényelmetlenül ragacsos, mint sok társa. Nyomába sem ér a Rival de Young golyós ajakolajának. Részemről pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Terkabarka

2020. július 8.

Nem rajongok a NYX márkáért, de ezt az ajakápoló olajat kifejezetten szeretem. Sheer Berry árnyalatban van meg és sokkal-sokkal jobb, mint a labello színezett ajakápolói. Ad egy enyhe, szép színt, nem ragad, nagyon kellemes érzés viselni. Nem hidratál olyan hú de kiemelkedően, de legalább nem is szárít, mint a legtöbb színezett ajakápoló.Télre szerintem kevés lenne, így nyáron pont jó. Az ára sem vészes, ennyit bőven megér

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 8.

pont

2020. június 26.

én elégedett vagyok vele, kb pont azt hozza, amit ígér. szerintem utoljára talán gimi elején használhattam ilyen 'szájfényes' jellegű termékeket, de ég és föld. ezt nem kellemetlen viselni, nem ragad össze a szám tőle, szépen terül. persze érezni, hogy ott van, de nem zavaró. abban nem vagyok biztos, hogy konkrétan nagyon hidratálna, de nem szárít, nekem már ez is elég.
hatalmas tartósságot nem kell tőle várni, de egy ilyen cucc nem is arra lett kitalálva, hogy kihúzza a nap végéig. első evésig bírja kb.
nekem a rózsaszínes árnyalatú van meg, ad egy enyhe színt a szájnak, kicsit teltebbnek is tűnik tőle. természetes vastag, pigementáltabb szájon biztos még jobban is mutat, rajtam kicsit semmilyen, de ez nem feltétlen a termék hibája, ennyi pénzt szerintem megér, felüdülés a sok nehéz, matt rúzs után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Vikktoria

2020. április 15.

Nekem is az adventi kalendáriumból van meg egy mini verzió, inkább olyan az állaga mint egy szájfény, viszont tényleg jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

JSzandii

2020. április 14.

Sokkal jobb ajakápoló mint egy labello.. Tényleg hidratálja az ajkakat a benne lévő olajok segítségével, kényelmes viselni, mert nem ragad. Az illata remek! Csodákra képes ez a termék..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate