NYX Professional Makeup

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miposhka, Módosítva: 2017. június 9.

Kiszerelés:   1,2 ml
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Praktikus kombináció: filces szemhéjtus és krémes szemceruza egyben.

ILDIKE1153

2017. augusztus 22.

Egyet értek az előttem szólóval, hatalmas csalódás ez a termék. A tus részével nem lehet bánni (a kezemen tökéletes, de a szemhéjamon, használatkor, olyan érzetet kelt, mintha kifogyott volna belőle a festék, vagy kiszáradt volna. Talán valahogy rá kellene nyomni? Hiszen csak úgy működik! Sokadik tusom, nem is az utolsó, de ebből a márkából biztosan.
A ceruzának nagyon szép színe van, de kb 1 perc alatt a szemhéjam tetejére került, amint kinyitottam a szememet, pedig légkondis lakásban sminkeltem.
Ennyi pénzért, egy magát professzionálisnak valló márkától nem vártam ezt, mert ez rettentő távol áll a minőségitől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Miposhka

2017. május 27.

Nagyon sokat vártam ettől a szemhéjtustól, de nagyot csalódtam. A filccel nem tudok bánni mert nem jön belőle a festék, folyamatosan mintha ki lenne fogyva. A kezemen fog, a szemhéjamon nem - esetleg a tartásán, technikámon tudok még valamit változtatni. A krémes szemceruzával nehéz szép vonalat húzni, de ha ez meg is van, sajnos nem tartós. Szemzugban és attól picit távolabb is eléggé elkenődött, ami nekem kizárja a termék további használatát. Az ötlet maga szuper, és ez egy szép, profinak tűnő tus/szemceruza kombináció, kár, hogy ilyen keveset tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag