NYX Professional Makeup

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. november 18.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Velvet matt hatású ajakrúzs, mely könnyen siklik, nem szárítja az ajkakat és puha tapintást varázsol.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Gretiii

2020. október 8.

Nekem a VMLS06 SOFT FEMME árnyalat van meg a terméből és ez az abszolút kedvenc rúzsom. Az árnyalata mályvás beütésű, natúr sminkekhez szerintem tökéletes, de ha komolyabb sminket szeretnék készíteni és a szemre helyezem a hangsúlyt, akkor ugyanúgy megállja a helyét ez a rúzs, nem vonja el a figyelmet. Alapból matt állagú, tehát nem a felkenést követően változik meg, ezért az állaga kicsit sűrűbb. Ezt a felkenéskor lehet érzékelni, kicsit másképp viselkedik mint egy átlag rúzs, talán úgy tudnám a legjobban leírni ezt a jelenséget, hogy nem siklik ugyanúgy. Nem szárítja olyan gyorsan az ajkakat, nekem a 8 óra munkát simán kibírja, persze az ebédszünet után érdemes ismét felkenni egy réteget, de egyébként szépen bírja. Csókállónak is mondanám, ha adok valakinek egy puszit, akkor nem lesz ilyen színű az arca.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 8.

sziszcsy

2018. november 8.

Nekem a VMLS10 - effervescent pétillant árnyalata van meg, feltűnő pinkes rózsaszín, tipikus “barbie” árnyalat.
A szín szép, a rúzs nem jó.
Illata nincs, egészen krémes, de egy rétegben nem fed, több rétegben csúnya.
Napközben könnyen kopik és nyomot hagy, kiigazítani pedig nem lehet, mert rettenetenesen morzsolódik.
Olyan “meh” a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

A szín szép, a rúzs nem jó.
Illata nincs, egészen krémes, de egy rétegben nem fed, több rétegben csúnya.
Olyan “meh” a végeredmény.

andreab97

2018. május 8.

Két színben vásároltam meg, az egyik a "Soft Femme", ami rózsaszínes mályvás árnyalatú, a másik pedig a "Duchess" nevű, amely lilás barna színű, viszonylag sötét a szájon. Nagyon pigmentáltak, kellemes krémes állaguk van, finom illattal. Természetes felkenés után bemattul. Az én számat nem szárítja. Annyira nem tartós, de ez egy sima krémes állagú rúzs, nem vártam nagyon mást. Az árát viszont sokallom érte, mert annyira nem jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

kim88

2018. március 23.

3as szettben vettem meg, 1790ft-ert, karacsonyi learazason. Sajnos az allaga nagyon kemeny es szaritja az ajkakat. Kar erte mert kaprazatos szinekben kaphato.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

UnicornTeardrop

2018. január 28.

Nekem egy kék árnyalatom van ebből a rúzsból, szép a színe de nem vagyok elájulva tőle. Több órán keresztül megmarad azonban elég hamar elkezd cserepesedni, ami nem néz ki jól és nem is jó érzés. Ajándékba kaptam és nagyon értékelem a gesztust, mert minden álmom volt egy ilyen rúzs, de nem fogom újra venni vagy újra kérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.