NYX Professional Makeup

Ár:   $5-$7   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: b0rzi, Módosítva: 2017. szeptember 20.

Ár:   $5-$7
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

24 féle verzióban kapható.

Cruelty free.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vikktoria

2020. április 16.

Egyáltalán nem merev, nagyon szép természetes kivitelben is elérhető. Duo ragasztót vettem hozzá és azzal használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

JSzandii

2020. április 6.

Nagyon szép szempillák. Találunk köztük feltűnőbbet és természetesebb hatásút is. Szépen illeszkedik a szemhéjra, ha ügyesen bánsz vele többször is tudod hasznáni, miután megtisztítottad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Kimi

2017. december 29.

Frisky/Vive és Doe Eyes/Yeux De Biche műszempillákat vettem, F/V kevésbé feltűnő míg D/Y egy nem hétköznapi, különleges viselet ezért erősebb sminkekhez jobban mutat. Könnyen illeszkedik a szemhéjhoz, egyáltalán nem merev.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.