O'Keeffe’s

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missminci, Módosítva: 2020. október 14.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Az ajakápoló hatékony védelmet nyújt az ajkaknak egész nap. Hosszantartó, intenzív hidratálást biztosít, véd a kiszáradástól. Azonnali megkönnyebbülés a száraz, repedezett ajkak számára. Matt fényű, illatanyag-mentes, gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után, csak puha és sejmes ajkakat. Hatása még étkezés után is megmarad. Teljesen illatmentes - Könnyű, nem zsíros összetétel - Hipoallergén - Garantált, látványos eredmény

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

eveartstar

2021. július 1.

Alverde körömvirágot használtam előtte..hát ég és föld a különbség. December óta használom minden reggel és este, szerintem több mint a fele meg van még.
Az ágyam szélén van. Annyira hidratál, hogy egész nap nem kell újra kenni. Reggel bekenem a szám és ezt a kis stiftet otthagyom az ágyba. Azóta nem is hordok magamnál ajakírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 1.

random

2021. április 15.

Na leírom ide is, itt a helye... eredetileg csak a király ovális tartója miatt vettem meg, de meglepően jó. A hőségben a szomjúhozástól, vagy a hideg széltől kiszáradt ajkakra tökéletes. és kibírja azt a 40 percet mire eljutok A-ból B-be, holott ilyenkor szokásom összedörzsölni az ajkaimat újra meg újra meg újra. és még vízivás után is érzem hogy ott van a számon - de nem nehéz, sőt, könnyedebb mint akármelyik híg szájfény. persze az ajkakat összedörzsölve inkább ajakápolós az érzete, abból is a táplálóbb fajta, tán pöppet zsíros de nem ragacsos (kicsit a blistex málnás cuccára emlékeztet, de nem viaszos). szóval, kényelmes, de hosszantartó, és tényleg véd és hidratál. viszont drága volt, drágább mint a carmex. az biztos hogy újravevős lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Rea96

2021. február 24.

Sajnos nekem örökös harcom van a kirepedezett, száraz ajkammal és már mindenfajta ajakápolót kipróbáltam kisebb nagyobb szerencsével, de eddig nálam ez a favorit. Ahogyan előttem is már írták, valóban tökéletes alap rúzs alá, nem hagy zsíros érzetet. Nagyon jól hidratálja az ajkaimat és teljesen rendbe tette. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

salymf

2021. február 10.

Nagyon szeretem. Nem az a tapadós-ragadós, de mégis érezni, a szél által vörösre kifújt ajkaimat egy éjszaka alatt rendbe tette. Este felkenem fogmosás után, és még reggel is érezni a hidratáltságot, napközben sem feszül a bőr a számon. Biztos újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

ddorcsii

2020. december 6.

Milyen jól tettem, hogy lecseréltem rá az örök favorit carmexemet!!!! Hetek óta nem jött rendbe a szám pedig 0-24 vastagon állt rajta a carmex és amint ettem, ittam és lejött ott volt alatta az a feszülő érzés és a cserepes ajkak :( Ez a cucc 2 nap alatt rendbe hozta, szinte észrevehetetlen a viselése és régi álmom vált vele valóra TOTÁL MATT!!!! Nincs az a kínos zsíros réteg az ember száján amitől én megőrülök.....szóval nekem ez egy CSODA!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 6.

lenochka

2020. október 28.

Egyszerűen zseniális! Matt, nem hagy nyomot, csak egy védőréteget képez a bőrön, egész nap tart, tökéletes rúzsalap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Verena

2020. október 26.

Nem sokat segített, de legalább jó drága volt. Mindig próbálkozok új ajakápolókkal, mert amióta az eszemet tudom extrém szárazak az ajkaim. Az interneten olvasott sok pozitív vélemény hatására beruháztam rá, de sajnos nem lett csodaszer. Úgy érzem,hogy a carmexhez képest labdába sem rúg. Elhasználgatom majd, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

leili

2020. október 25.

Csodaszer, de tényleg! Nagyon örülök, hogy megvettem, semmilyen más ajakàpolót nem hasznàlok màr egy jó éve. Mindig van egy a kocsiban, a tàskàmban és itthon is. Rendberakja az ajkaimat mindig, nem hagy zsíros érzetet, tényleg matt a “finishe”. Szépen mutat rajta a rúzs és a szàjfény is. Elég reggel bekennem és délutánig kihúzom, pedig egész életemben küzdök a száraz ajkakkal. Tényleg csak ajànlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Felületi hártya képző anyag.

Sűrűség szabályozó segédanyag.