Odaban

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hömbi, Módosítva: 2011. szeptember 22.

Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Dezodorok

Kiszerelés: 30 ml

lelophi

2017. november 15.

Nekem szépen lassan ugyan, de bevált. Régóta használtam, mire elkezdett hatni és nem tudom, hogy a placebo hatás miatt, mert nem izgultam azon, hogy izzadni fogok, így tényleg nem izzadtam, vagy ő vált be, de bevált. Nem olcsó és ahogy olvastam pár helyen nem is veszélytelen, de végső megoldásnak én ajánlanám. Semmiképp se előtte borotválkozz, mert meghalsz, de ha nem irritált a bőröm éppen, akkor nem csíp.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

m_maya

2016. november 17.

Heti kétszer használom, a tájékoztatóban foglaltak szerint. (Borotválkozás után 24 órát kell várni, illetve a fürdés után meg kell várni, hogy teljesen megszáradjon a bőr.) Az első két-három használat után eléggé csípett, de azóta ez az érzés nem jelentkezett.
A heti két használat mellett egy flakon nekem egy évig elég (így igazán megéri az árát). A köztes napokon alumínium mentes golyós dezodort használok.
Az Odabannal teljes mértékben meg vagyok elégedve. Izzadok ugyan valamennyire, de egyáltalán nem büdös. Többféle hasonló elven működő dezodort kipróbáltam, de nekem eddig csak ez vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Madi

2015. szeptember 15.

Az utolsó komment ellenére kipróbáltam.
Valami fantasztikusat vártam, de nekem konkrétan semmit nem használt. Ahogy a papíron volt, esti pancsi után kis vattakoronggal felvittem, picit húzódott is a bőröm utána. Reggel újra pancsi, délelőtt minden oké, aztán délután olyan folt lett a felsőmön, hogy csak lestem. És nem ez a legrosszabb, nyomot is hagyott, ilyen fehér körvonalat a folt szélén. Nem használtam semmi mást, szóval csak ez lehetett. Nem akartam én is lehúzni az értékelést, de elég kellemetlen helyzetbe hozott. Ha valakinek van ötlete, hogy hogy történhetett ez, kérem jelezze!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Az utolsó komment ellenére kipróbáltam.

Dóry

2015. augusztus 21.

tényleg megszünteti az izzadást és a szagokat, de súlyos árat fizettem, annyira eltömítette a verejtékmirigyeket, hogy csomók alakultak ki a hónaljamban, amit műteni kellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

deccs91

2015. május 14.

Csodaszer! Kicsit csíp de megéri! Semmi izzadás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Csodaszer! Kicsit csíp de megéri! Semmi izzadás!

scisneros

2015. január 25.

Szerencsére nem vagyok izzadós, így csak az ismerőseim véleményére tudok hagyatkozni. Kúraszerűen alkalmazva mindegyikőjüknek nagyon bevált. Pirosodásra többen is panaszkodtak, de a hatása ezt a tulajdonságát felülmúlja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 25.

bukorbarbaralilla

2014. október 24.

Hihetetlen jó találmány! Féltem kiadni érte ennyi pénzt, ennyi mennyiségért, de hát mindent visz. Félévig elég kb egy flakon. Azóta nem vásárolok, semmiféle más illatosított dezodort. Heti egyszer használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

erika11

2014. március 17.

Már huzamosabb ideje erősen izzadok. Verjtékezem a kezeimen, lábaimon és a hónalj tájékán is. Kisebb megerőltetés során és hőségben pedig az egész testemen izzadok. Mindig melegem van az évszaktól függetlenül. Kétségbeesetten kerestem egy olyan megoldást, mely megszünteti az állandó kínos pillanatokat. Miután számos terméket kipróbáltam, amik sajnos nem segítettek, egy ismerősöm az Odabant ajánlotta. Én az Odabant már három éve használom és vettem már pár Sprayt (30 ml) 4600 Ft/db. A termékek alkalmazása egyszerű, az eredményesség érdekében azonban rendszeresen és célzottan érdemes használni. Az antitranszpiránst este lefekvés előtt a száraz hónaljon alkalmazzák. Már az első alkalmazás után csökkent az izzadságom temelése, két hét után pedig már nem volt izzadságfolt a ruhámon. Ellenben az általam eddig próbált termékekkel, az Odabantól nem volt irritált a bőröm. Amióta az Odabant használom nem csak hogy megszabadultam az izzadságfoltoktól és a kínos szituációktól, de ami még fontosabb, hogy jól érzem magam a bőrömben, így az Odaban termékeit csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 17.

amazing

2013. november 18.

Mióta használom, 95%-osan megszüntette az izzadságot. Első alkalommal nagyon égette a hónim, és ki is pirosodott, de ez csak az első nap volt. Ettől függetlenül csodaszer, bár kicsit drága, de megéri! (Azt hiszem 4-5000 Ft körül mozog.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 18.

timcsike1989

2013. március 17.

CSODASZER!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

CSODASZER!

Alkoholok: Alcohol Denat.