Odacité Skincare

Ár:   27 290 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MadhavaNaturalis, Módosítva: 2019. október 16.

Ár:   27 290 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bioaktív hámlasztó gél, ami eltávolítja az elhalt hámsejteket, durva összetevők használata nélkül. Szebbé teszi a bőr textúráját, és felfrissíti a fáradt/fakó bőrszínt. A bőr azonnal simának és ragyogónak látszik.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate