Odacité Skincare

Ár:   72 090 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MadhavaNaturalis, Módosítva: 2019. október 16.

Ár:   72 090 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Ez a megfiatalító szérum képes megerősíteni még a legszomjasabb bőrt is, helyreállítva az optimális hidratációt, és így a bőr ismét vissza tudja nyerni a szépen telt és fiatalos megjelenését.
  • A nagyon száraz bőr megmentésére siet. Ez az intenzíven tápláló booster a legnagyszerűbb bőr ünnepély, ami optimális hidratáltságot biztosít, miközben segít a bőrnek, hogy sokkal feszesebb és teltebb legyen.
  • Ez az exkluzív formula olyan, mint egy utazás a világ leggyönyörűbb ősi szépségtitkai körül. A tápláló Marula olaj, az antioxidánsban gazdag Zöld Tea, plusz a Moringából, Baobabból és Pequiból származó A-, C-, E- és F-vitaminok hozzák létre a legnagyszerűbb hidratáció tökéletes szinergiáját és revitalizáló táplálást.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.