Odacité Skincare

Ár:   18 090 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MadhavaNaturalis, Módosítva: 2019. október 16.

Ár:   18 090 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Egy ultra hatékony szérum, ami megnöveli a bőr ragyogását és sugárzását.
  • A camellia magolaj a zöld tea antioxidánsokban gazdag magvaiból van kivonva.  Ez az értékes olaj arról ismert, hogy ő volt az ősi szépség titok a gésák bőrének ragyogása mögött.
  • A citromfű összehúzó és tonizáló tulajdonságai segítenek felfrissíteni és felderíteni a fakó, élettelen bőr megjelenését.
  • Az aromaterápiában a citromfű arról a képességéről ismert, hogy oldja a feszültséget, felüdít, és inspirál.

Antioxidánsok: Tocopherol

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.