Odin New York

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bara89, Módosítva: 2013. szeptember 28.

Ár:   39 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

"Modern fás Ciprusillat, mintha egy vad erdőben sétálnánk. Megbűvölve, ágas-bogas fák közt, ahol vérszag keveredik a nehéz, sötét levegőbe. Ezüst nyír, ciprus, vadmenta és fák minden mennyiségben, füstös vetiver, mirrha, pacsuli és tölgymoha, pézsma és ámbra."

ODIN New York 03 Century EDP 10ml fujos
Ár: 4200+posta , Eladó: varnaim
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: Budapest, 3.ker., fizetés: --

elvanui

2015. augusztus 16.

Jajj, de szeretlek téged, te csoda!
Tölgymoha, méghozzá obszcén mennyiségben, egy korban, amikor az allergénekről és kifogyó készletekről szóló vinnyogás kísér minden új megjelenést. Ezt neked, IFRA!!😂
Üljetek le októberben Gemencben, ölelgessétek meg a százéves tölgyet, puszit is adhattok neki, szívjátok be mélyen a lelkét. Ebben is benne van, úgy legalább nem lesz sáros a szoknyátok, mert hölgyek, nem engedhetjük, hogy ezt a nyugodalmas szép bölcsességet a fèrfiak kisajátítsák!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Jajj, de szeretlek téged, te csoda!

Musil

2015. május 18.

Mirha rajongóként természetesen én is betévedtem Odinék utcájába. Az illatjegyei alapján én mindenre számítottam, csak erre az édességre nem. Hogy lehet valami ennyire édes és ennyire fás? Valahol a Givenchy Pí is erről szól, de messze nem ilyen szélsőségek között! Fura egy illat ez. Női illatnak túl maszkulin, férfi illatnak meg túl feminin. Az orromat egészen közel nyomva a bőrömhöz van benne valami zavaró, de tíz centivel arrább már teljesen megszűnik ez a frusztráló illatfoszlány.
A mirha nagyon erősen dominál benne, és feltehetőleg ez az, ami a megnyugtató hatást kölcsönzi az illatkompozíciónak. Leginkább kora tavasszal vagy ősszel tudom elképzelni a viselését. Az üvege alapján mindenki valami komor, sötét illatra számít, de érdemes kipróbálni! Lehet, hogy fog okozni némi meglepetést!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

bara89

2013. szeptember 20.

Fantasztikus az összes illat, de ez a kedvencem. Meleg és fás. Tökéletes mind a két nem számára, nagyon vonzó, de nem feltűnő módon. Bár én elfogult vagyok, mert rajongok a hasonló illatokért, de aki igazi élményre vágyik, az mindenképp tegyen próbát az Odin illatokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.