Odin New York

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bara89, Módosítva: 2013. október 26.

Ár:   39 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

"A 10 Roam az árnyékos homok és a nedves erdők világa. A keserédes sáfrány, a ropogós paprika levél és a vad kávé virág különleges kapcsolata. Puha, füstös tömjén keveredik, a nyers szárított kókusszal, amik olyan finom jegyek között lebegnek, mint a gyömbér és fekete ébenfa"

aidanne

2018. augusztus 29.

Az Odin parfum csalad egyik legszebb darabja. Szamomra ez a marka igen csak kiemelkedik sok, nala joval magasabb arkategorias, es felkapott niche parfumok kozott. Vagytam valami igazan nemesre anelkul, hogy harsany, tul edes, vagy tolakodo legyen.
Kellemesen erzodnek ki sorra a jegyei, igazan szepen es osszetetten van benne meg minden. En az ebenfat es a sarfranyt emelnem ki elsore, nagyon puha, fas inditassal bar a safrany mar az elejen teker rajta egyet es ettol mar erdekes a kompozicio pedig, meg csak az elejen jarunk. A tomjen itt a leirasnak megfeleloen valoban a kokusszal keveredik, mar mar simogatoan finom elegyet kapunk. Szerencsere itt a kokusz most szaraz es igy tokeletesen beleillik ebbe a simogatoan selymes egyvelegbe. Nagyon finom, mar mar nedves fas-kokuszreszelekes safranyos loketet kapunk. Vegig nagyon sejtelmes. Csak viselojenek engedi megmutatni onmagat, de azt nagyon intim modon teszi. Halkan, finoman tudatja a borunkel, hogy erints meg es fedezz fel... mint egy eldugott, csodalatos szigetet amely titkos kincset rejteget :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

bara89

2013. október 18.

Ez az illat annyira egyedi és annyira karakteres! Számomra elég férfias, de mégsem tudom megállni, hogy ne próbáljam ki magamon amikor a közelébe kerülök. Nyers mégis harmonikus. Egyszóval elképesztő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.