Odylique by Essential Care

Ár:   7390 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Naurel.hu-n 7390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 30.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Naurel.hu, 7390 Ft

A gyümölcsös testvaj a shea vaj, a kókusz- és olívaolaj, valamint  a homoktövis kivonat segítségével ápolja a bőrt, bársonyossá varázsolva azt. Különleges illatát az ylang-ylang, citrom és bergamott olajok egyvelege adja. Sűrű és krémes állagának köszönhetően különösen alkalmas a téli testápolásra, de csodálatos erejét a nyári melegben is élvezheted.

100%-ban természetes és organikus összetevőkkel készült. Nem tartalmaz káros adalékanyagokat. A Soil Association minősítésével rendlekezik.

Ár: 7390 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

szivarvany80

2015. június 15.

Tavaly ősszel Angliában jártam, akkor találkoztam először ezzel a testvajjal és nagyon megszerettem. Kicsit sajnáltam, hogy csak kint lehet kapni. Aztán egy hónapja itthon is rábukkantam és nagyon megörültem neki! Szuper az illata és állaga, a bőröm nagyon ápolt és puha a használata után. Télen is kiválóan hidratált, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Limonene, Linalool