Odylique by Essential Care

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 30.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Naurel.hu, 2790 Ft

A citrusos illatú organikus masszázsolaj elriasztja a szúnyogokat. Olíva-, kókusz- és napraforgó olajjal ápolja a bőrt. Nem hagy zsíros, ragacsos érzetet.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat. 1 éves kortól ajánlott.

A Soil Association minősítésével.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Aisa

2016. augusztus 11.

Abszolút ötös! Természetes összetevői vannak, a szúnyogokat is távol tartja, kevés is elég belőle. Kár hogy nincs belőle krém változat, csak olaj, de minden pénzt megér még így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

kovikata

2016. június 22.

Esti folyóparton ücsörgéshez elengedhetetlen. Nem tudom, hogy idén nem irtották a szúnyogokat, vagy csak túlélték, de egész rajokban támadnak. Gyerekkorom óta zsigeri ellenállás van bennem a kemikáliáktól hemzsegő szúnyogirtókkal szemben, így örömmel konstatáltam, hogy ez a citrusos készítmény valóban hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

denisawry

2016. június 8.

Évek óta keresek egy igazán jó szúnyogriasztó készítményt, ami nem büdös, nem vonja be vegyszerekkel a bőröm és valóban hatásos. Nos, ez az! Nagyon bejött! Valóban távol tartotta a kis vérszívókat. Az illata is kellemes, mintha citrommal kenném be magamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 8.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Limonene, Linalool, Citral