Odylique by Essential Care

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Naurel.hu-n 5190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Naurel.hu, 5190 Ft

A természetesen sugárzó bőr reneszánszát éli. A különleges rózsás tonik amellett, hogy remekül tisztít, ápolja és ragyogóvá varázsolja a bőrt.

Rózsavízzel, rózsaolajjal és rózsa kivonattal kényezteti a száraz és érett bőrt.

100%-ban természetes és organikus. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 5190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

denisawry

2016. július 13.

Imádnivalóan rózsás és mégsem émelyítő. Fantasztikus készítmény. Érzem, ahogy átjárja a bőrömet és ápolja. Más tonikoknál gyakran tapasztaltam, hogy szárította a bőrt, itt nincs kellemetlen húzódó érzés.

Tipp: van kis kiszerelése, kipróbálnám az illat miatt...

Imádom a csomagolást is :) :) :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 13.

Tipp: van kis kiszerelése, kipróbálnám az illat miatt...

Imádom a csomagolást is :) :) :)

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Flower Oil

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.