OFF!

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2016. július 19.

Kategória:   Egyéb

Az OFF! Protection Plus pumpás szúnyogriasztó hatékonyan távol tartja a szúnyogokat, legyeket és kullancsokat akár 8 órán át. Ideális mindennapos használatra családoknak és utazóknak egyaránt.

Aktív hatóanyag: pikaridin

viktoriav

2017. július 30.

Elsősorban kullancsok miatt vettem, mivel most a jó időben sokat túrázunk, legutóbb egy 5 óráson vettünk részt. Mondanom sem kell, hogy olyan dzsungelben jártunk, hogy gondoltam teljesen felesleges volt befújnom magam vele, úgy is találok majd magamban egy kettőt. No ha nem is azért, mert nem hatásos, hanem azért mert 5 órán át biztos nem bírja úgy, hogy még tűző napon is jó sokat gyalogoltunk, így még jól le is izzadtuk. De amikor hazaértünk egyetlen egy sem volt bennem. Igaz ahhoz képest, hogy csak 100 ml szerintem nem olcsó, viszont tényleg megéri túrázásokhoz beruházni egy ilyenre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

angi9207

2016. július 20.

Hatásos, a szúnyogok nagy ívben elkerülnek. :D Kell kis idő míg megszárad a bőrön, de nem hagy ragacsos érzetet maga után. Az illatát is szeretem. :D Tipikus szúnyogriasztó-illat. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.