Officina delle Essenze

Ár:   32 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2020. május 21.

Ár:   32 500 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegyek: bergamott, édes narancs

Szívjegyek: bourbon vanília, karamell, kókusztej, rózsa

Alapjegyek: oud, ámbra, bourbon vanília

Ár: 16000 , Eladó: hallo8x
Állapot: 100ml/kép, Helyszín: Budapest, fizetés: Postán maradó vagy személyes
Officina Delle Essenze Oud Gourmand EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5 ml üveg parfümszóróban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

hallo8x

2020. november 23.

Nagy kedvenc lett ez a parfüm nálam. Hiába kerestem téli nehezebb illatot ez a keserű narancsos kombó- ami nekem inkább mandarinnak érződik- ragadott meg leginkább muszáj volt ebből beszerezni egy teljes üveggel. Friss, kellemes illat sokáig körbeleng. Kíváncsi vagyok, hogy a melegebb időben hogyan fog viselkedni. Pár hónapja viselem és az oud rajtam nem jön ki dominánsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.