Officina delle Essenze

Ár:   32 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2020. május 21.

Ár:   32 500 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegyek: bergamott, édes narancs

Szívjegyek: bourbon vanília, karamell, kókusztej, rózsa

Alapjegyek: oud, ámbra, bourbon vanília

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kristie

2021. december 4.

Sose gondoltam volna, hogy annyira meg fog tetszeni egy "oud-os" illat, hogy habozás nélkül vásárolok belőle egy teljes üveggel. Valamire annyira emlékeztetett ez az édes rózsás, málnás (nincs az illatjegyei között) finomság, de nem jöttem rá mire is. Mígnem a minap a férjem megjegyezte, micsoda málnás kakasnyalóka illatom van, vagy inkább olyan régi robbanó cukorkás. 😃 Valóban van benne valami! Mindenestre így most télen jó lubickolni ebben a finom édességben.🍭

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 4.

hallo8x

2020. november 23.

Nagy kedvenc lett ez a parfüm nálam. Hiába kerestem téli nehezebb illatot ez a keserű narancsos kombó- ami nekem inkább mandarinnak érződik- ragadott meg leginkább muszáj volt ebből beszerezni egy teljes üveggel. Friss, kellemes illat sokáig körbeleng. Kíváncsi vagyok, hogy a melegebb időben hogyan fog viselkedni. Pár hónapja viselem és az oud rajtam nem jön ki dominánsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.