Officina delle Essenze

Ár:   32 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dandy, Módosítva: 2020. május 20.

Ár:   32 500 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejjegyek: bergamott, verbéna

Szívjegyek: aldehidek, muskátli, jázmin, tunéziai neroli

Alapjegyek: pézsma, fás akkord

Freesia

2020. július 2.

Rengeteg parfümre mondjuk azt, hogy tisztaságillat, meg szappanillat, aztán jön Ő, és át kell értékelnünk magunkban a tisztaságillatokról alkotott fogalmunkat. Tömény szappan. Az egyszerűbb, fehér szappan: babaszappan talán? Vagy Dove? Esetleg egy icipici mosószappan is került bele? Nem is tudom, nekem a szappanok közös alapillatát adja vissza, olyannyira, hogy tuti senki sem fogja megdicsérni, amikor rajtad van, mert senkiben sem merül fel, hogy ez parfüm. Nem is akar ő több lenni, egyszerűségében nagyszerű. Annyira egyszerű, hogy rájöttem, hirtelen nem is tudok róla sokkal többet irni, pedig most benne van a top3 kedvenc parfümömben. A tartóssága valami brutális. Azért egy kép beugrik róla: Szikrázó kék ég a háttér, kifeszitett száritókötélen vakitó fehér ingek lengedeznek a szellőben, mellette még ott a mosóteknő, tetején finom kis buborékokat képez a szappanhab. Na, hát ha valaki ezt keresi, ne keressen tovább :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 2.