Officina Merta

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Qwerty, Módosítva: 2019. november 29.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyulladáscsökkentő, bőrregeneráló, nyugtató hatású krém nagyon száraz bőrre és nehezen kezelhető bőrproblémák enyhítésére. Méhviaszból, propoliszból és olívaolajból készített természetes balzsam, amely hidratálja és puhítja a száraz bőrt, jótékony hatással van a gyulladásos folyamatokra, csillapítja az ekcémás bőrtüneteket, irritációt és nyugtatja a pikkelysömör tüneteit. Magas zsírtartalmának köszönhetően védi az érzékeny bőrt a külső hatásoktól (szél, nedves, hideg levegő, szennyeződések) és pótolja a bőr károsodott védőrétegét, ezzel megfékezi a bőr korai öregedését. Kisebb égési sérüléseknél enyhíti a fájdalmat, regenerálja a sérült szöveteket, továbbá csökkenti a rovarcsípések és egyéb gyulladások okozta irritációt.

Ár: 900Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

gellkata

2022. május 5.

Nagy kedvencem!
Ajándékcsomagban kaptam, de nagyon megszerettem, már több éve használom és még mindig van belőle. Ajakápolásra használom leginkább, mert egy kellemes hosszan tartó réteget képez a bőrön. De ha száraz a kezem akkor is nagy segítség mert pillanatok alatt hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 5.

Nagy kedvencem!

Milka71

2022. március 8.

A dm-ben akadt meg a szemem az egyszerű, csinos kis tégelyen. Mézes, propoliszos, az ára sem vészes, így a kosaramban landolt. Nem csalódtam, amilyen egyszerű, olyan nagyszerű. Egyelőre ajakápolóként használom, szépen teszi a dolgát. Imádom a mézes illatát. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 8.

Nagypaleva

2022. február 22.

Imádom az illatát! Ajakra kitűnő, de én az egész arcomat bekenem vele éjszakára. Száraz a bőröm, főleg, amikor megy a fűtés. Lehúzza a pattanást. Az én bőröm nagyon szereti a zsíros krémeket. Simán elviseli az olívaolajat is. Akinek száraz a bőre és jó rá az olívaolaj, akkor ez a termék is jó lesz nagyon szerintem. Ajakra is tökéletes nemcsak kicserepedésre, hanem herpesz megelőzésére is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 22.

AEszter25

2021. november 24.

Világbajnok ajakápoló, semmi nem hasonlítható hozzá, pedig nem lehet rám fogni, hogy nem próbáltam ki elég sokat. Folyton tesztelgetem, hogy mi válna be a legjobban az állandóan száraz, néha cserepes ajkaimra, de ennek még csak a közelébe se jut semmi más. Könnyű, nem ragacsos, finom illatú, jól elkenhető, szuper összetevőkkel, olcsó, és magyar. De legfőképpen bomba hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 24.

vocy

2021. május 30.

Még annó egy krémmánia beauty boxban jutottam hozzá. Sarkamra szeretem használni, esetleg kezemre, könyökömre, csodát tud vele tenni. Nagyon sokáig elég egy tégely, de ha egyszer elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Bakoca

2021. április 17.

Szájam hajlamos nagyon kicserepesedni, oda vettem, viszont az illatanyag miatt nem tudom ott megtűrni. Kezemre kezdtem hasznàlni, mert az is extrém száraz folyton, de ott meg nagyon zavaró, hogy egyáltalán nem szívódik be. Így este kenek belőle kézfejekre, reggelre puhít azért valamennyit, de nem szupersztár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

serfru

2021. március 7.

Nagyon szeretem. Mikor elfogyott el is kezdett hiányozni, ezért újravettem. Föleg a számra használom, mivel extrémen szárad folyton, ezért nagyon kevés krém vagy ajakápoló van ami tud vele bármit is kezdeni. Ez a krém és a foreveres ajakbalzsam vált be a legjobban. Csak ugye árban ez a krém kb ötöde a foreveresnek...plusz még magyar is...úgyhogy nekem csodaszer :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

k.boglarka

2020. szeptember 14.

Éjszakára szoktam használni, jó vastagon bekenem vele a számat és reggelre puha lesz, elmúlik a repedezettség. Illata kellemes, állaga zsíros. Sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

fanni81

2020. május 22.

Nagyon szeretem,kellemes édeskés mézes propoliszos az illata.
Sok mindenre használom, ekcémára tökéletes ,benőtt, gyulladt körmökre is isteni, más gyulladásra is bátran használom.
Szépen hidratálja a száraz körömágyakat is , ajakápolónak szuper napokig hidratált marad vele a sebesedésre hajlamos ajkam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Nagyon szeretem,kellemes édeskés mézes propoliszos az illata.

Enne

2020. május 18.

Oh..most ugrott fel egy vélemény és rájöttem, hogy még nem is írtam róla, mióta megvan, pedig minden este használom a számra és az orromra is. Néha a kezem vagy a sarkam szárazabb részeire is, ha van időm és erőm még piperészkedni. Jó kis balzsam, a hatása és az illata is jó, és kiadós is a kis mérete ellenére. Viszont drágállok vazelinalapú krémért ennyit kiadni, így nem hinném, hogy újravenném. Beauty box-os szerzemény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Emolliensek: Petrolatum, Olea Europaea (Olive) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Lysolecithin
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol

További info az összetevőről a KM-blogon >>