Officina Merta

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Qwerty, Módosítva: 2019. november 29.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyulladáscsökkentő, bőrregeneráló, nyugtató hatású krém nagyon száraz bőrre és nehezen kezelhető bőrproblémák enyhítésére. Méhviaszból, propoliszból és olívaolajból készített természetes balzsam, amely hidratálja és puhítja a száraz bőrt, jótékony hatással van a gyulladásos folyamatokra, csillapítja az ekcémás bőrtüneteket, irritációt és nyugtatja a pikkelysömör tüneteit. Magas zsírtartalmának köszönhetően védi az érzékeny bőrt a külső hatásoktól (szél, nedves, hideg levegő, szennyeződések) és pótolja a bőr károsodott védőrétegét, ezzel megfékezi a bőr korai öregedését. Kisebb égési sérüléseknél enyhíti a fájdalmat, regenerálja a sérült szöveteket, továbbá csökkenti a rovarcsípések és egyéb gyulladások okozta irritációt.

Phivi

2019. december 6.

Szuper, imádom. A kezem nagyon könnyen kiszárad, de ez pár használat után szépen helyretesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Hannamanna0321

2019. november 27.

Olyan krémet kerestem ami kicsit zsíros mert nagyon szárazz a börtön és lányomé is. Fontos volt, hogy természetes anyagokból legyen. Majd még találtam őt hasonlít a körömvirágra az álaga. Nagyon tetszik az illata is. Nekem 100% van meg fele. Ajánlani tudom csak akinek nagyon száraz a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

bernadettu

2019. november 27.

A KM box miatt figyeltem fel a márkára, annyira érdekelt, hogy elmentem érte a Dm-be, ahol egyébként is kapható, elsőre megcsapott egy gyógynövényes illat, ami elég tartós, ennek ellenére pl. irritációt nem tapasztaltam
Most éppen a körömágybőröm száraz, oda kenegetem, de valahogy szívesebben nyúlok inkább egy kézkrémért vagy ápoló olajért, mint ezért a tégelyért.
Maga a krém színében és állagában a körömvirágkrémre emlékeztet, nagy felületen nehéz elkenni, hagy egy kis zsíros réteget a bőrön.

Elvileg sok mindenre jó, amit még nem próbáltam ki, de hidratálásra vágytam volna főként és arra vannak termékek amiket szívesebben használok, mint ezt, ezért csak 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 27.

Qwerty

2019. szeptember 27.

A kukában landolt ajakápolók helyett kerestem valamit, ami helyrehozza a károkat. Ha már a túltolt növényi olajaktól bajom van, térjünk vissza a jó öreg vazelin alapokra. Háromszor kentem vele be a brutálisan szétszáradt számat és most ott tartunk, hogy két napja hozzá se kellett nyúljak, mert végre minden rendben van. Semmi szárazság és foszló darabkák, semmi késztetés, hogy kenjek rá valamit. Puha, egészséges, normális. Pont ezt akartam, valamit ami meggyógyít, és nem valami függőséget okozó vackot, amit állandóan kenni kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Emolliensek: Petrolatum, Olea Europaea (Olive) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Lysolecithin
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol

További info az összetevőről a KM-blogon >>