Officina Merta

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Qwerty, Módosítva: 2019. november 29.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyulladáscsökkentő, bőrregeneráló, nyugtató hatású krém nagyon száraz bőrre és nehezen kezelhető bőrproblémák enyhítésére. Méhviaszból, propoliszból és olívaolajból készített természetes balzsam, amely hidratálja és puhítja a száraz bőrt, jótékony hatással van a gyulladásos folyamatokra, csillapítja az ekcémás bőrtüneteket, irritációt és nyugtatja a pikkelysömör tüneteit. Magas zsírtartalmának köszönhetően védi az érzékeny bőrt a külső hatásoktól (szél, nedves, hideg levegő, szennyeződések) és pótolja a bőr károsodott védőrétegét, ezzel megfékezi a bőr korai öregedését. Kisebb égési sérüléseknél enyhíti a fájdalmat, regenerálja a sérült szöveteket, továbbá csökkenti a rovarcsípések és egyéb gyulladások okozta irritációt.

Ár: 980Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

fanni81

2020. május 22.

Nagyon szeretem,kellemes édeskés mézes propoliszos az illata.
Sok mindenre használom, ekcémára tökéletes ,benőtt, gyulladt körmökre is isteni, más gyulladásra is bátran használom.
Szépen hidratálja a száraz körömágyakat is , ajakápolónak szuper napokig hidratált marad vele a sebesedésre hajlamos ajkam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Nagyon szeretem,kellemes édeskés mézes propoliszos az illata.

Enne

2020. május 18.

Oh..most ugrott fel egy vélemény és rájöttem, hogy még nem is írtam róla, mióta megvan, pedig minden este használom a számra és az orromra is. Néha a kezem vagy a sarkam szárazabb részeire is, ha van időm és erőm még piperészkedni. Jó kis balzsam, a hatása és az illata is jó, és kiadós is a kis mérete ellenére. Viszont drágállok vazelinalapú krémért ennyit kiadni, így nem hinném, hogy újravenném. Beauty box-os szerzemény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

bernadettu

2020. május 18.

2020. május: jöttem felpontozni, a sok kézfertőtlenítőtől és kézmosástól száraz foltok jelentek meg a kezemen, ezzel bekenve sokat javult az állapota.
Kézkrémet nem helyettesíti de ezekre a száraz foltokra csodaszer.

2019. november 27:A KM box miatt figyeltem fel a márkára, annyira érdekelt, hogy elmentem érte a Dm-be, ahol egyébként is kapható, elsőre megcsapott egy gyógynövényes illat, ami elég tartós, ennek ellenére pl. irritációt nem tapasztaltam
Most éppen a körömágybőröm száraz, oda kenegetem, de valahogy szívesebben nyúlok inkább egy kézkrémért vagy ápoló olajért, mint ezért a tégelyért.
Maga a krém színében és állagában a körömvirágkrémre emlékeztet, nagy felületen nehéz elkenni, hagy egy kis zsíros réteget a bőrön.

Elvileg sok mindenre jó, amit még nem próbáltam ki, de hidratálásra vágytam volna főként és arra vannak termékek amiket szívesebben használok, mint ezt, ezért csak 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Kézkrémet nem helyettesíti de ezekre a száraz foltokra csodaszer.

Irudi

2020. április 11.

A Krémmánia Beauty Boxban jutottam hozzá.
Eleinte nem szívesen nyúltam érte, mert egy igencsak testes krémről van szó, ami nem szívódik be gyorsan. Tudtam, hogyha ezt felkenem a kezemre, akkor nem nyúlhatok semmihez utána. Próbáltam este, lefekvés előtt felkenni, de valahogy az sem volt az igazi.
Aztán barátom extra száraz kezére kipróbáltuk, és nála teljes volt a siker! Azóta csak ezt használja, már a tégely felénél jár, és szólt, hogy hamarosan be kell majd szerezni egy újabbat... :)
Én a kiszáradt orromra kenem néha, azt nagyon szépen rendbe teszi.
Az illata nekem nagyon kellemes, a barátom szerint olyan illata van, mint ami a szaunákban szokott lenni.

Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

A Krémmánia Beauty Boxban jutottam hozzá.
Én a kiszáradt orromra kenem néha, azt nagyon szépen rendbe teszi.

Újravevős :)

TamaraS

2020. március 19.

Ez egy csoda! KM dobozban volt és azóta imádom, főleg amikor meg vagyok fázva és kipirosodik az orrom. Kiszáradt kezemen is sokat segített.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

blanzsi

2020. január 31.

Nekem csodaszer‼ krémmania boxba jutottam hozzá és áldom az eget érte mert fantasztikus tenyl3g szép összetevők és a hatása is nagyon jó bármilyen száraz bőrfelületen, ha elfogy biztos újra tárazok belole

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 31.

ZoeAZs

2020. január 30.

Annyira szerelmes lettem az illatába, hogy én mindenhova ezt kenem már: a számra, az arcomon a kiszáradt részekre, gyantázás előtti bőrpuhítónak, a takarítás után hámló kezemre, az égési sérülés után gyógyuló bőrömre..... :D extrém gyors hatást nem tapasztalok, de hűségesen kenegetem vele, amit érek :P Sokáig elég lesz, és szeretem, hogy többfunkciós, így nem kell elővennem egy kézkrémet, egy ajakápolót, stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

BlackVelvet

2020. január 4.

Nekem sajnos nem igazán jött be. A nehéz állaga miatt csak estére használom, elég sokára szívja be a bőröm, pedig extra száraz, sebes a kézfejem. Reggelre sem tapasztalok változást, pedig több hete kenegetem vele. Nem tud többet, mint egy sima kézkrém vagy testvaj, amiket legalább gyorsan beszív a bőröm. Összességében nincs bajom vele, elhasználom, de nem venném meg. (KM boxban találkoztam vele)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

reka0122

2019. december 18.

Na jó...wao. Iszonyat zsíros állaga van a ennek a kenőcsnék, viszont piszok gyorsan felszívódik még a kevésbé száraz bőrön is. Iszonyat jól hidratál. Egyszerűen tényleg fantasztikus. Az egyetlen egy problémája a kicsi mennyiség. Ha ez elfogyott biztosan beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

Phivi

2019. december 6.

Szuper, imádom. A kezem nagyon könnyen kiszárad, de ez pár használat után szépen helyretesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Emolliensek: Petrolatum, Olea Europaea (Olive) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Lysolecithin
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol

További info az összetevőről a KM-blogon >>