Officina Naturae

Ár:   1960 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nekoSX, Módosítva: 2019. május 29.

Ár:   1960 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gyümölcsös ajakbalzsam az eredeti, természetes birs finom illatával! A termék a hidratáló és védő murumuru vaj mellett édes mandula és len olajokat tartalmaz, amelyek lágyságot és rugalmasságot biztosítanak

nekoSX

2019. június 8.

Csak azért vettem meg, hogy a szállítási költség nullázódjon, de nagyon kellemes csalódás. A kókuszolajat én sem szeretem különösebben a bőrömön, de itt nem jön ki az a rossz tulajdonsága, hogy csak csúszkál a bőrfelszínen, alatta meg porzik a száraságtól a bőr. Nagyon jól ápol, nincs meg a kényszer, hogy naponta folyamatosan újrakenjem és ezáltal nem is fogy gyorsan. Csodaszép összetevői vannak, újravevős lesz, ha egyszer elfogy.
Negatívuma annyi, hogy a birsalma kivonat, felkenés után egy kicsit "büdi" lesz, legalábbis számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 8.

Antioxidánsok: Almond/Borage/Linseed/Olive Acids/Glycerides, Tocopherol