OGX

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyprienne, Módosítva: 2015. december 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Egy egzotikus és csábító keverék könnyű kókuszolajból, ami táplálja a hajszálakat és hidratáló bambusz kivonatból, hogy a haja puha, tapintható és egészségesebb legyen minden egyes használat után.

Minél többet használja, annál egészségesebbnek néz ki a haja! Fújja nedves hajára hidratálóként, így a haja tápláltnak és egészségesebbnek tűnik majd minden egyes használat után! Egy keverék könnyű kókuszolajból a hajszálak táplálására hidratáló bambusz kivonattal, amely fényessé és tapinthatóan puhává teszi haját.

sssniki

2018. december 3.

Pihe-puha a hajam tőle és szuper könnyű kifésülni is! Drága ugyan, de ez vált be eddig a legjobban szóval 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Matryoshka

2018. augusztus 13.

Nedves hajra fújom, az illatát imádom, szárítás után a hajam könnyebben fésülhető és egyenesebb. Nem rossz, csak kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

cirmos89

2017. szeptember 29.

Nedves és száraz hajra (vasalás után) használom, fényt ad neki, puhább tőle. Nem csodaszer, a hajvégek töredezésén nem segít (azon max az olló :( ), de természetes összetevőjű hajápoló, nekem ennyi elég is, hogy mindig újra megvegyem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Leonie

2017. július 18.

Nekem tetszik.Puhább és hullámosabb lett a hajam.De csodát nem kell várni tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Nekem tetszik.Puhább és hullámosabb lett a hajam.De csodát nem kell várni tőle.

matine91

2017. május 5.

Nagy remenyeket fuztem hozza, de csalodas volt.
Az illata valoban jo, sajnos nagyon hamar elillan, es nem apolja kellokepp a hajam veget.
Nagyon sajnalom, hogy ennyi penzt kiadtam ra, es nincs is szivem kidobni, igy elhasznalgatom... hala Istennek nemsokara elfogy :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Nagy remenyeket fuztem hozza, de csalodas volt.

Biloba

2017. február 19.

A samponját és balzsamát is használom, tökéletesen müködik, természetes és egészséges hajam van, rásegít ez a hármas, hogy így is maradjon. Semmi negatívat nem tapasztaltam, tök sokáig elég, a balzsam és ez a spray kiváltképp, már lassan 7-8 hónapja megvan, és még csak a háromnegyede fogyott. Nekem egyenes hajam van, sosem gubancolódik össze, de ezzel kb kétszer átfésülöm és kész. Másnap, harmadnap is érződik az illata. Nekem nem hagy zsíros érzetet, se foltot.
Szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

Szuper!

cyprienne

2016. november 6.

Egyelőre csak párszor használtam, de az illata valami csodás. Tényleg puha utána a hajam.

Update: Miután elkezdtem használni, egyre jobban gubancolódott a hajam és mivel nem volt másik új termék, amit használtam volna, csak arra tudok következtetni, hogy emiatt történt. Mióta nem használom, kicsit jobb a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

La-Fee

2016. június 28.

Régóta kerülgetem, ma megvettem, egzozikus nyári illata van! A hatását még nem tudom, finoman eloszlik, fényes, lágyabb esésű a hajam egy próba után..
Ui:
Szépen csillog tőle a hajam, nem zsírosít, de az illata kicsit sok, tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Ui:
Szépen csillog tőle a hajam, nem zsírosít, de az illata kicsit sok, tömény.

electropanic99

2016. január 17.

Nagyon szeretem ezt a spray-t, fantasztikus illata van és a tapintása a hajamnak mesés tőle. Úgy vettem észre, hogy ha direkt a hajamra fújom nem tudom rendesen eloszlatni a hajon így 1-2 foltban marad iszonyat olajos viszont ha a fésűre fújom rá és úgy fésülöm át nedves hajon akkor tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Emolliensek: Cyclotetrasiloxane, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Szilikonok: Cyclotetrasiloxane, Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.