OGX

Ár:   £7.49   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsozso0907, Módosítva: 2020. március 3.

Ár:   £7.49
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Marokkói Argán olajat tartalmazó mélyreható hajvégápoló olaj.

Parabén és szulfátmentes

katalinsohajda

2021. március 26.

Semmilyen mas olajat nem vagyok hajlando megvenni. Azt hiszem, nincsen olyan dmben vagy rossmannban kaphato hajolaj, amit ne vettem volna meg, de soha tobbet nem veszek mast, csak ezt az ogx-et. Osszehasonlithatatlan szamomra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Emesss

2020. szeptember 23.

Szokatlanul sűrű, de mégsem zsírosítja vagy nehezíti el a hajam, kifejezetten jó esést ad a tincseimnek, és kifogyhatatlan!!! Magasan a legjobb hajvégápoló amit valaha próbáltam, csak ajánlani tudom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Bellz95

2020. szeptember 10.

A legkedvencebb-kedvencem!
Sokáig elég, nagyon finom illata van és csodásan ápolja a hajvégeket. Egyetlen negatívum, hogy itthon még sehol sem akadtam rá. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

A legkedvencebb-kedvencem!

matine91

2020. március 18.

A legjobb hajápoló a világon. Elképesztő sűrű, mégsem nehezíti el a hajat. Nagyon jó az illata és fényes, puha lesz a hajvég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Sárga színezék.