Best of Beauty 2019

Ökonet

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: András, Módosítva: 2011. augusztus 15.

Kategória:   Samponok

Kiszerelés: 200 ml

Kendralinx

2016. április 6.

most biocomként van fent és jónak találom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

most biocomként van fent és jónak találom

ngyrbk

2016. február 11.

Már több,mint 5 éve használom. A hajam úgy nő tőle, mint a 'bolondgomba', dúsnak eddig is dús volt a hajam így azon a téren nem érzem a különbséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

barack.edi

2014. május 26.

Két hajmosás bőven elég volt belőle :(
Hamarabb zsírosodott tőle a fejbőröm és még viszketett is tőle. Sajnálom, mert szépek az összetevői, többeteknek bevált. Az összetevők miatt, meg mert jól habzik és az illata is tetszik, adok neki 3-ast.
Ha lesz időm, érkezésem, bemásolom a mostani incijét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

Két hajmosás bőven elég volt belőle :(
Ha lesz időm, érkezésem, bemásolom a mostani incijét.

rose01

2013. május 6.

Imádom! Rég használtam de biztos visszatérek még rá. Iszonyú tempóban elkezdett nőni tőle a hajam és nagyon örültem neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 6.

Sweet Dream

2013. március 3.

Nekem nagyon bevált.Tényleg dúsítja a hajat és fényesebbé teszi.A mentolos illata még egyedibbé teszi a sampont én mindenkinek ajánlom mert minden hajtípusra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 3.

HBrigi

2012. június 4.

Nekem sajnos nem vált be. Vékonyszálú, de sűrű hajam van, a töve zsírosodásra hajlamos, a vége szárazabb. Ennyi pénzért (kb 1700.-) örültem volna, ha többet nyújt, mint egy drogériás sampon. Az illata tetszett, friss, gyógynövényes, tisztára mos, de sajnos nem tart sokáig a tiszta érzés. Általában 3-4 napot bír ki a hajam, de ezzel mosva 2 nap után már zsírosodott a hajtövem és lelapult a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 4.

Halfway

2012. április 2.

Tényleg jó kis sampon, többször újravásároltuk. Száraz és zsírosabb hajra is jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Ablaze

2012. április 2.

Az illata tetszett a legjobban, és tényleg szép fényt adott a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Az illata tetszett a legjobban, és tényleg szép fényt adott a hajamnak.

Széncinke

2011. augusztus 28.

Nagyon jó kis sampon, csökkenti a zsírosodást, szép fényt ad a hajnak, és még dúsít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 28.

guapa

2011. augusztus 19.

Isteni ez a sampon. Nekem már 2 használat után teljesen elmulasztotta a hajhullást. Valóban dúsít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 19.